دکوراسیون آشپزخانه مدرن در میان برنامه ریزان خانه بسیار محبوب و مورد توجه است. شاید به خاطر اینکه طراحی آشپزخانه مدرن خیلی مشارکتی است.

نکاتی برای طراحی آشپزخانه مدرن

اکنون سبک های مدرن برای طراحی به سمت سبک های ظریف گرایش پیدا کرده است.آشپزخانه مدرن مدل امسال + تصاویر در ایرناک آشپزخانه مدرن مدل امسال + تصاویر در ایرناک

طراحی آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن پویا هستند و با خطوط روشن و تیز و ایده های هوشمندانه برای ذخیره سازی و ظاهر خوب مشخص می شوند.

طراحی مدرن آشپزخانه

طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی لاکچری آشپزخانه

طراحی شیک آشپزخانه

در حال حاضر نیز با سرعت زیادی نمونه های طراحی در حال اضافه شدن به مقوله دکوراسیون هستند.

طراحی متفاوت آشپزخانه

دکوراسیون عالی آشپزخانه

اگر شما فضای محدودی در آشپزخانه دارید ، برای طراحی مدرن باید از کابینت های با ذخیره سازی عالی برخوردار شوید مانند کابینت هایی که قلاب های آویزان دارند. از یخچال های یکپارچه استفاده کنید. استفاده از تن های خنثی باعث می شود که یک آشپزخانه کوچک به نظر برسد. میز آشپزخانه را می توانید از سنگ گرانیت جلا داده شده و سخت انتخاب کنید.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه

چیدمان متفاوت آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه با تم بنفش و سفید

چیدمان زیبا آشپزخانه

دکوراسیون لاکچری آشپزخانه

طراحی آشپزخانه شیک

دکوراسیون آشپزخانه شیک

طراحی آشپزخانه شیک با تم قرمز

طراحی مدرن آشپزخانه

دکوزاسیون عالی فضای داخلی آشپزخانه

دکوراسیون شیک آشپزخانه

طراحی متفاوت آشپزخانه

طراحی لاکچری آشپزخانه

چیدمان ایده آل آشپزخانه

چیدمان عالی آشپزخانه

گرچه آشپزخانه های سنتی بر پایه مواد طبیعی شکل می گرفتند اما آشپزخانه های مدرن بر پایه مواد پلاستیکی و سرامیک بنا شده اند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از سطوح مسطح و کف براق استفاده می شود.

دکوراسیون لاکچری فضای داخلی آشپزخانه

برای انتخاب مبلمان و صندلی آشپزخانه نیز سبک های مختلف و متفاوتی تهیه شده اند. مواردی از این سبک ها به صورت زاویه دار هستند. در این چیدمان برای طراحی کابینت آشپزخانه از کابینت هایی با درب کابلی و شیشه مات یا روکش چوب استفاده می شود.

دکوراسیون نوین و متفاوت فضای داخلی آشپزخانه

اگر شما در فضای آشپزخانه خود کمبود فضا دارید ، بهتر است از کشوهای مدرن و زیبا برای جمع آوری و ذخیره سازی ظروف استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

این مطلب صحیح می باشد که یک آشپزخانه مدرن ، نما زیبا و جذابی به کل فضای منزل شما می دهد. شما از ماندن در آنجا احساس خستگی نخواهید کرد و اگر تهویه مناسبی داشته باشد و همچنین نکات لازم معماری آشپزخانه در آن به کار رفته باشد ، از آشپزی در آنجا حتما لذت خواهید برد.

دکوراسیون عالی آشپزخانه

به یاد داشته باشید طراحی آشپزخانه مدرن مستلزم دقت و خلاقیت برای اجرای ایده های مدرن می باشد. امیدواریم تصاویر ارائه شده در این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

بازدید : 21,603 بار
آشپزخانه مدرن مدل امسال + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,550
بستن