در این بخش از دنیای مد ایرناک قصد داریم با ارائه نکاتی کاربردی در طراحی داخلی قلب دکوراسیون خانه و تصاویری زییا شما را با ایده هایی در طراحی مدرن آشپزخانه کوچک آشنا سازیم.

دکوراسیون کابینت و چیدمان آشپزخانه کوچک آپارتمانی

ایده های مدرن در چند دهه پیش محبوبیت حال حاضر خود را نداشتند و این به این دلیل بود که صاحبخانه ها و اجاره دهندگان خانه ها فقط خواستار ایجاد فضایی گرم بودند تا بتوانند خواسته های خود را تا حدی برآورده نمایند .دکوراسیون کابینت و چیدمان آشپزخانه کوچک آپارتمانی + عکس در ایرناک دکوراسیون کابینت و چیدمان آشپزخانه کوچک آپارتمانی + عکس در ایرناک

در این بخش از دنیای مد ایرناک قصد داریم با ارائه نکاتی کاربردی در طراحی داخلی قلب دکوراسیون خانه و تصاویری زییا شما را با ایده هایی در طراحی مدرن آشپزخانه کوچک آشنا سازیم.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک زیبا

ایده های جالب و دوست داشتنی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک

ایده ها و عناصر دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه ایی کوچک و مدرن که از آنچه که می بینید به دلیل طراحی زیبا و مدرن و همچنین سقف بلندی که دارد بزرگتر معلوم می شود و در حقیقت از آشپزخانه های کوچک محسوب می شود.

بیایید اصول اولیه طراحی مدرن و دلیل استفاده از آن در آشپزخانه هایی با ابعاد کوچک را به شما معرفی کنیم که عبارتند از :

استفاده از رنگ های روشن باعث زیبایی و بزرگ جلوه دادن آشپزخانه می شود. وجود سقف بلند در آشپزخانه های کوچک و حذف و پاکسازی کابینت های قدیمی و تیره رنگ نیز بسیار در این امر موثر است.

استفاده از چوب ارزش و گرمای خاصی را در آشپزخانه به ارمغان می آورد .لوازم جانبی وینیج باعث ایجاد سرگرمی در آشپزخانه های کوچک می شوند .

ایده های دکوراسیون و طراحی آشپزخانه های کوچک مدرن :

میز نهار خوری در آشپزخانه کوچک

میز نهار خوری را سعی کنید در گوشه ایی از آشپزخانه قرار دهید تا جای زیادی را اشغال نکند . هماهنگی رنگ کاغذ دیواری با مبلمان موجود در آشپزخانه که باعث مدرن شدن آشپزخانه می شود .

دکوراسیون آشپزخانه کوچک جذاب

دکوراسیون هایی جذاب برای آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه کوچک شیک

استفاده از میز غذاخوری در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

استفاده از رنگ های روشن در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک:

رنگ های آبی روشن ، زرد و نارنجی از جذاب ترین و زیباترین رنگ ها در آشپزخانه های کوچک مدرن می باشند و به شدت از آنها استفاده می شود .

از کاشی های هندسی زیبا برای زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه استفاده کنید . ترکیب دو رنگ سبز و فیروزه ایی با رنگ کابینت های چوبی و لوازم جانبی از جنس استیلی عالی است.

دکوراسیون آشپزخانه رنگی

انواع دکوراسیون رنگی برای آشپزخانه های کوچک

کابینت دکوراسیون آشپزخانه کوچک

کابینت و طراحی زیبای دکوراسیون آشپزخانه کوچک

کابینت بندی زیبای آشپزخانه کوچک

دکوراسیون های بی نظیر برای آشپزخانه کوچک و مستطیل شکل

استفاده از پنجره هایی برای ایجاد نور بیشتر در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک :

وجود کابینت های زرد کمرنگ که بنظر می رسد فضای آشپزخانه بسیار مدرن و بزرگ است . کابینت های که به رنگ آبی کم رنگ (فیروزه ایی) هستند باعث منعکس نور خورشید که از طریق پنجره وارد آشپزخانه می شوند و در نتیجه باعث گسترش فضای آشپزخانه می شود .

بزرگ نشان دادن آشپزخانه کوچک

دکوراسیون زرد رنگ مناسب آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه جدید جذاب

مدل های دکوراسیون آشپزخانه کوچک و مدرن

عکس دکوراسیون آشپزخانه کوچک

انواع دکوراسیون برای آشپزخانه کوچک زوج های جوان

ایده های زیبای دکوراسیون آشپزخانه کوچک با استفاده از چوب و بامبو :

این آشپزخانه ی کوچک و مدرن به لطف فریم های سیاه و کابینت های از جنس بامبو ساخته و طراحی شده است .صاحب خانه ها از کابینت های ساده که از هیچ طرح و رنگی در آنها اعمال نشده است ، استفاده می کنند .چراغ های توپی شکل به آشپزخانه نگاهی زیبا و بی نهایت مدرنی را بخشیده اند .

کابینت های چوبی روشن با صندلی های همرنگ خود باعث مدرن جلوه دادن آشپزخانه کوچک شده اند و این طرح یکی از بهترین طرح ها برای اجرا در آشپزخانه کوچک می باشد .

دکوراسیون آشپزخانه کوچک چوبی

ایده ای برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مدرن

ایده های دکوراسیون آشپزخانه کوچک با مفهومی روشن :

موثرترین راه برای تغییر آشپزخانه کوچک به آشپزخانه بزرگ با فضایی باز و آزاد ، افزایش ارتفاع سقف و حذف دیوارهای غیرضروری می باشد . آشپزخانه کوچک ولی با محیطی باز و حذف دیوارهای اضافی ایده ی مناسبی است.

ایجاد فضای باز در آشپزخانه با حذف دیوارهای اضافی و ایجاد اوپن کوچک برای احساس داشتن آشپزخانه ایی مدرن و زیبا را فراموش نکنید.اگر شما دیوارهای اضافی را از آشپزخانه خود حذف کرده اید می توانید همانند عکس شروع به فراهم آوردن دکوراسیون جدید در دیگر اتاق ها برای زیبایی هرچه بیشتر نمایید .

قفسه های شناور اصطلاحی که طراحان برای شلف ها به کار می برند که هم در آشپزخانه و هم در اتاق نشیمن تقسیم شده است که باعث زیبا چندین برابر این خانه مدرن شده است .

آشپزخانه کوچک زیبا

دکوراسیون آشپزخانه کوچک با طراحی دلنشین

دکوراسیون آشپزخانه سفید رنگ

دکوراسیون آشپزخانه کوچک و خلوت

مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه های کوچک چگونه باید باشد؟

دکوراسیون آشپزخانه دلباز و نورگیر

دکوراسیون جالب آشپزخانه کوچک و نورگیر

تعدادی لوازم جانبی برای سرگرمی خود در دکوراسیون آشپزخانه کوچک اضافه کنید :

می توانید یخچال وینتیجی را به آشپزخانه خود اضافه کنید تا نگاهی مدرن به خود بگیرد .فراهم کردن وسایل جانبی فیروزه ایی زیبا که با یکدیگر همرنگ هستند یکی از شیک ترین عملیات برای داشتن آشپزخانه ایی مدرن می باشد.

مجموعه ایی از گلدان های شیشه ایی رنگارنگ و یک ساعت بسیار زیبا ، باعث مدرن شدن این آشپزخانه شده اند . لوازم جانبی قرمز رنگ در این آشپزخانه فیروزه ایی و سفید رنگ بسیار زیبا هستند .لوازم جانبی در رنگ ها و شکل های متنوع باعث زیباسازی آشپزخانه شده اند .

رنگ فیروزه ای شاید محبوب ترین رنگ مدرن باشد و با اضافه کردن آن به آشپزخانه تان می توانید تغییر را احساس نمایید.

دکوراسیون آشپزخانه فیروزه ای

دکوراسیون آشپزخانه کوچک به رنگ فیروزه ای

عکس مدل آشپزخانه کوچک

مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک و دوست داشتنی

دکوراسیون آشپزخانه کوچک اروپایی

دکوراسیون آشپزخانه کوچک اروپایی

دکوراسیون آشپزخانه 97

دکوراسیون آشپزخانه ای کوچک رنگی رنگی

طراحی جالب برای آشپزخانه کوچک

کابینت بندی اصولی در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

بازدید : 296 بار
دکوراسیون کابینت و چیدمان آشپزخانه کوچک آپارتمانی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,720