هر چه جزییات ریز در اتاق خواب بیشتر باشد ی تواند آن را مجلل تر و سلطنتی تر نمایان کند. البته باید دقت کنید که تزیینات و بافت ها باید مطابق سبک لوکس و مجلل شما باشد.

معرفی مدلهای اتاق خواب لوکس با دکوراسیونی سلطنتی و فاخر

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی استفاده از رنگ های روشن بسیار مرسوم است. رنگ هایی مانند سفید ، شیری و کرم روشن بیشتر در این اتاق خواب ها به چشم می خورد. البته نباید از نقش رنگ طلایی در القای حس و حال سلطنتی به اتاق را نادیده بگیریم.مدلهای رویایی اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک + تصاویر در ایرناک مدلهای رویایی اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک + تصاویر در ایرناک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدل تخت خواب های کلاسیک

حالا که صحبت از تخت خواب ها شد بهتر است کمی بیشتر راجع به آن ها بدانیم. همان طور که می دانیم ، تخت خواب های سلطنتی معمولا چوبی و پر تزیینات هستند ، پشتی های شان مخملی است ، اما بهتر است برای روتختی از پارچه های ساتن و براق استفاده شود. پارچه های براق به دلیل انعکاس نور حس و حالی تجملی به دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما می بخشد. برای تخت های سلطنتی معمولا رو تختی هایی که دامن دار هستند و پر چین هستند انتخاب می شوند.

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی بافت ها ، تزیینات برجسته و جزیات ریز بسیار مهم هستند. هر چه جزییات ریز در اتاق خواب بیشتر باشد ی تواند آن را مجلل تر و سلطنتی تر نمایان کند. البته باید دقت کنید که تزیینات و بافت ها باید مطابق سبک لوکس و مجلل شما باشد ، قطعا تزیینات و بافت های مدرن به درد این سبک دکوراسیونی نمی خورد.

مبلمان اتاق خواب سلطنتی فقط به تختخواب ها محدود نمی شود. کنسول ها ، دراور ها و آینه ها هم از دیگر وسایل و لوازم دکوری ای هستند که در این اتاق خواب ها مثل همه اتاق خواب های دیگر وجود دارند. اما تفاوت آن ها در سبک دکوراسیونی آن ها است. بیشتر لوازم و وسایل دکوری برای اتاق خواب های سلطنتی با سبک کلاسیک مطابقت می کند. به طور مثال دراورها ، بهتر است از نوع چوبی و بلند انتخاب شوند ، با دستگیره های طلایی و بافتی جذاب. آبنه ها هم بهتر است از نوع تراش خورده و کار شده باشند. یادتان باشد که در اتاق خواب های سلطنتی و لوکس جزییات حرف اول را می زند.

اتاق خواب های کلاسیک

اتاق خواب های کلاسیک

یک اتاق خواب لوکس و شیک می تواند احساسی رمانتیک و عاشقانه را در همگان بیدار کند. اما دکوراسیون لوکس تنها درباره خرید لوازم گران قیمت نیست. یک محیط برای اینکه لوکس باشد و حسی ویژه در بیننده ایجاد کند باید دارای فاکتورهایی باشد که در این مطلب بطور خلاصه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. مجموعه ای از عناصر در دکوراسیون اتاق خواب های لوکس وجود دارد که بودنشان از واجبات است؛ در صورت عدم حضور این عناصر ، به هیچ عنوان به دکوراسیونی کامل نخواهیم رسید.

لوازمی از قبیل لوسترهایی با سبک طراحی سنتی و کلاسیک ، تخت خواب هایی با تاج های بزرگ دوخت کاری شده توسط پارچه های چرم ، مخمل و ابریشم ، دو مورد از مهم ترین عناصری هستند که حضورشان در دکوراسیونی لوکس ضروری است. چنین لوازمی به راحتی می توانند هر فردی به دوران شیرین و خوش گذشته ببرند.

طراحانی که علاقمند به کارهای لوکس هستند عمدتا در پروژه هایشان از مبلمانی به رنگ های تیره و ترکیب قطعات مختلف در کنار یکدیگر استفاده می کنند. رنگ های تیره متالیک مناسب ترین رنگ ها برای نشان دادن جلوه لوکس در اتاق خواب هستند. ترکیب این رنگ ها با کاغذ دیواریی هایی با الگوهایی پیچیده به رنگ طلایی ، نقره ای ، خاکستری ، برنزی و … محیطی بسیار جذاب در اتاق خواب بوجود می آورد. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید در دکوراسیون این اتاق ها تا جای ممکن از لوازم و اکسسوری های پیچیده استفاده شده تا بیینده را هر چه بیشتر در خود غرق کنند. در شکل های زیر با چند اتاق خواب فوق العاده لوکس آشنا خواهید شد.

مدلهای رویایی اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

مدلهای اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک

اتاق خواب لوکس

بازدید : 9,866 بار
مدلهای رویایی اتاق خواب سلطنتی و کلاسیک + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,460