امروزه رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ مخصوص برای اتاق کودکان استفاده میشود. اگر رنگ اتاق خاکستری باشد و آن را صحیح دکوراسیون بندی کنید یک جلوه ی زیبا و جذابی به اتاق خواهد داد.

اتاق کودک شیک با تم رنگ خاکستری

امروزه رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ مخصوص برای اتاق کودکان استفاده میشود. اگر رنگ اتاق خاکستری باشد و آن را صحیح دکوراسیون بندی کنید یک جلوه ی زیبا و جذابی به اتاق خواهد داد.اتاق کودک شیک با تم رنگ خاکستری در ایرناک اتاق کودک شیک با تم رنگ خاکستری در ایرناک

اتاق خاکستری شیک نوزاد

شک نداشته باشید که رنگ خاکستری مناسب ترین رنگ برای اتاق کودک می باشد. با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید.

تزیین اتاق نوزاد شیک به رنگ طوسی

ایده های زیبا و شیک برای اتاق کودک به رنگ خاکستری و طوسی

شما اکثرا برای اتاق کودک خود از رنگ های صورتی یا آبی استفاده میکنید. اتاق های صورتی مخصوص کودکان دختر و اتاق های ابی مخصوص پسران ، ولی اتاق های خاکستری بسیار جذاب هستند و با اضافه کردن بعضی رنگ ها به اتاق باعث جذابیت فوق العاده ایی خواهند شد پس سعی کنید برای ایجاد حس مثبت و تنوع در دکوراسیون داخلی به خصوص اتاق خواب فرزندتان از این رنگ استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق کودک طوسی و صورتی

به عبارتی اگر شما اتاق را با رنگ خاکستری رنگ امیزی کنید ، از بسیاری رنگ دیگر میتوانید برای جلوه بیشتر استفاده کنید. اگر شما به روانشناسی رنگ ها اعتقاد داشته باشید با مراجعه به این مرجع میبینید که رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ پایه شناخته شده است

عکس اتاق خواب خاکستری

ترکیب رنگ خاکستری با رنگ آبی بسیار جذاب خواهد بود و باعث آرامش خواهد شد.

طراحی داخلی اتاق خاکستری و آبی کودک

ترکیب رنگ خاکستری با رنگ زرد جلوه ایی زیبا و مدرن بودن را به اتاق میدهد.

دکوراسیون اتاق خاکستری و زرد برای بچه

طبق عکس های این بخش از دنیای مد ایرناک که ترکیب رنگ خاکستری با رنگ هایی چون سیاه و سفید بسیار زیبا و چشم گیر خواهد شد و باعث ایجاد ارامش خواهد شد.

دکوراسیون اتاق خواب کودک طوسی با سفید و سیاه

برای تهیه رنگ دلخواه خود می توانید به نزدیکترین فروشگاه های اطراف خود مراجعه کنید.شما می توانید از رنگ های روشن وتیره ، گرم یا سرد و هر رنگی که طبق سلیقه شما می باشد انتخاب کنید تا جلوه خاصی را به اتاق خود بدهید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوزاد با طوسی و صورتی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوزاد با طوسی و صورتی

بازدید : 186 بار
اتاق کودک شیک با تم رنگ خاکستری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,580