در این بخش از دنیای مد ایرناک به بزرگترین اشتباهات دکوراسیون منزل میپردازیم که دکوراسیون خانه را زشت میکنند.

مهمترین اشتباهات دکوراسیونی معمول

اگر میخواهید بدون کمک گرفتن از دکوراتورهای حرفه ای منزل تان را به زیبایی بچینید و دکوراسیون کنید بهتر است با بزرگترین اشتباهات دکوراسیونی آشنا شوید و هرگز آن ها را مرتکب نشوید. در این بخش از دنیای مد ایرناک به بزرگترین اشتباهات دکوراسیون منزل میپردازیم که دکوراسیون خانه را زشت میکنند.اشتباهات دکوراسیونی رایج + 5 مورد در ایرناکاشتباهات دکوراسیونی رایج + 5 مورد در ایرناک

اشتباهات چیدمان منزل

اشتباهات دکوراسیون و چیدمان منزل

- یکی از اشتباهات بزرگ در دکوراسیون منزل این است که شیک بودن را به راحتی و آسایش ترجیح میدهیم ، یعنی وسایل شیکی انتخاب میکنیم که اصلا راحت نیستند بهتر است وسایل منزل در عین شیک بودن راحت هم باشند مثلا مبلمانی انتخاب کنید که هم مدرن باشد و هم راحت. برخی خانواده ها مبلمان های سلطنتی و آنچنانی انتخاب میکنند که اصلا نمیتوانند راحت روی آن ها بنشینند.

- دکوراسیون خانه را فقط به وسایل کلی و مهم محدود نکنید هر خانه ای نیاز به جزئیات و وسایل جانبی هم دار منظور از جزئیات وسایل دکوری ، تابلو ، گل و گیاه و... دارد. این وسایل ریز و جزئی دکوراسیون تان را زیباتر میکنند.

ترفندهای دکوراسیون

ترفندهای دکوراسیون داخلی

- ترکیب کردن سبک ها در دکوراسیون منزل خوب است اما در صورتی که فقط دو سبک با هم ترکیب شوند ، ترکیب بیش از حد سبک ها در دکوراسیون منزل ناهماهنگی ایجاد میکند.

- یکی یگر از اشتباهات دکوراسیونی این است که برخی افراد بدون در نظر گرفتن اندازه اتاق پذیرایی یا نشیمن شان مبلمان میخرند ، خرید مبلمان بزرگ برای منزل کوچک اشتباه بزرگی است که نباید مرتکب شد.

دکوراسیون شیک منزل

دکوراسیون شیک منزل

- ترکیب کردن رنگ ها در دکوراسیون منزل خوب است به شرطی که 2 یا 3 رنگ را با هم ترکیب کنید ، استفاده از ترکیب رنگ های متنوع در منزل باعث شلوغی و زشت شدن دکوراسیون میشود.

اشتباهات دکوراسیونی رایج + 5 مورد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,280