در این بخش از دکوراسیون سایت ایرناک نکته ها و نمونه هایی شیک برای داشتن یک تزئین خوب و شیک در اتاق پذیرایی را خواهید دید.

ایده های خلاقانه برای لوازم دکوری در اتاق پذیرایی و نشیمن

زمانی که اسم لوازم دکوری را می شنویم به یاد لوازمی بسیار مجلل و گران قیمت می افتیم که زیبایی اتاق نشینمن را کامل و بلکه دو چندان می کند اما همیشه این طور نیست.ایده های خلاقانه برای تزیین اتاق نشیمن + تصاویر در ایرناک ایده های خلاقانه برای تزیین اتاق نشیمن + تصاویر در ایرناک

برای تزیین یک اتاق نشینمن به بهترین نحو نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم تا به اشتباه زیبایی دکوراسیون را به هم نزنیم. نکته اول سبک خانه است که همانطور که می دانید برای خانه ای با سبک سنتی نمی توان لوازم دکوری و تزیینی مدرن اضافه کرد.

رنگ مناسب و هم خوانی رنگ ها نکته دیگری است.اکثرا برای یک تزیین باید رنگ متناسب انتخاب کرد مثل رنگهایی که در کنار هم گرمی و سردی محیط را هماهنگ کرده و یا آرامش و انرژی را به تعادل برساند که در ادامه خواهید دید.

شیک ترین لوازم دکوری اتاق پذیرایی

دکوری های شیک

تزیین اتاق پذیرایی

 

لوازم تزئینی که از اهمیت خواصی برخوردارند. گاهی یک گلدان و یا شمع تزیینی زیبا زیبایی فو قالعاده ای به اتاق پذیرایی می دهد. مهمترین نکته در انتخاب این گونه لوازم باز هم تناسب است. شما هرگز برای خانه ای که سبک ساده دارد نباید لوازم تزئینی خیلی ساده انتخاب کنید.یک ظرف و یا گلدان شیک و با طرحی تقزیبا شلوغ و جذاب در یک دکوراسیون ساده و خلوت چشم نواز تر خواهد بود و در خانه هایی با دکوراسیون شلوغ برعکس.

 

لوازم دکوری

شیک ترین لوازم دکوری اتاق پذیرایی

دکوری های شیک

تزیین اتاق پذیرایی

لوازم دکوری

شیک ترین لوازم دکوری اتاق پذیرایی

دکوری های شیک

بازدید : 4,355 بار
ایده های خلاقانه برای تزیین اتاق نشیمن + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,850