اگر به تازگی به منزلی جدید نقل مکان کرده اید و هنوز جای قرار دادن تلویزیون را تعیین نکرده اید ، در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را درباره تعیین مکان مناسب تلویزیون در اتاق نشیمن برایتان آورده ایم.

جای مناسب تلویزیون و میز تلویزیون در منزل

انتخاب بهترین مکان برای گذاشتن تلویزیون در منزل جدید از دغدغه های بسیاری از افراد است . قرار دادن تلویزیون در فضای نشیمن به نوع نقشه و طراحی داخلی منزل بستگی دارد . اگر به تازگی به منزلی جدید نقل مکان کرده اید و هنوز جای قرار دادن تلویزیون را تعیین نکرده اید ، در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را درباره تعیین مکان مناسب تلویزیون در اتاق نشیمن برایتان آورده ایم.تلویزیون را در کجای خانه قرار دهیم؟ + نکات در ایرناکتلویزیون را در کجای خانه قرار دهیم؟ + نکات در ایرناک

بهترین جایگاه تلویزیون

بهترین جایگاه تلویزیون کجای خانه است؟

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون خانه

جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است, برای انتخاب مناسب ترین جایگاه تلویزیون این نکات مهم را در نظر بگیرید.

مناسب ترین جای تلویزیون

انتخاب مناسب ترین جایگاه تلویزیون

قرار دادن تلویزیون در مکان پر رفت و آمد ممنوع

برای انتخاب بهترین مکان برای قرار دادن تلویزیون مکان پر رفت و آمدی را انتخاب نکنید . بهتر است تلویزیون را در قسمتی قرار دهید که رفت و آمد کم باشد تا در آرامش بیشتری تلویزیون نگاه کنید پس هیچگاه تلویزیون را کنار ورودی آشپزخانه یا نزدیک درب ورودی قرار ندهید.

بهترین مکان قرار دادن تلویزیون

نکات مهم انتخاب جایگاه تلویزیون در خانه

زاویه مستقیم مبلمان با صفحه تلویزیون

بهترین حالت برای چینش مبلمان ، زاویه مستقیم مبلمان با صفحه تلویزیون است. بهتر است دکوراسیون نشیمن توسط مبلمان طوری باشد که در اطراف تلویزیون یک فضای محصور و دنج به وجود آوریدتا با لذت بیشتری به تماشای برنامه های محبوب خود بنشینید.

جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

جایگاه تلویزیون و مبل در دکوراسیون اتاق نشیمن

همچنین بهتر است مبلمان را در فاصله مناسب با تلویزیون قرار دهید و جایگاه مبلمان را باید نسبت به بزرگی صفحه نمایش تلویزیون خود در نظر بگیرید زیرا نزدیکی مبل به تلویزیون چشم شما را آزار می دهد.

سعی کنید تلویزیون را در راستای محور اصلی و کشیدگی اتاق قرار دهید. به این شکل شما می توانید چیدمان بهتری برای مبلمان اتاق پذیرایی خود داشته باشید.و همچنین تاثیر گذاری بیشتری را در اتاق پذیرایی و تلویزیون خود مشاهده کنید.

جایگاه تلویزیون در پذیرایی

چیدمان مبل و جایگاه تلویزیون

قرارگیری تلویزیون نسبت به منبع نور

وضعیت قرارگیری تلویزیون نسبت به منبع نور نکته ای است که اهمیت بسیار دارد. در بخش دنیای مد ایرناک اشاره کرده ایم که برای این منظور تلویزیون را پشت به پنجره قرار ندهید زیرا گذاشتن تلویزیون جلوی پنجره به دلیل ضد نور بودن سبب تاریک شدن صفحه تلویزیون و اذیت شدن چشم شما با نور مستقیم می شود.

جای مناسب برای تلویزیون

جایگاه تلویزیون نسبت به نور و پنجره

قرارگیری تلویزیون در فضایی با دید کافی

تلویزیون خود را در مکانی قرار دهید که از همه قسمت ها برای تماشای تلویزیون دید داشته باشید و نبایدهیچ مبل و صندلی را پشت به تلویزیون قراردهید.

محل قرار دادن تلویزیون در پذیرایی

تلویزیون را در کجای خانه قرار دهیم؟

قرار دادن تلویزیون کنار منبع گرمایشی ممنوع

زمستان ها با سرد شدن هوا بهترین مکان برای استراحت و نشستن کنار شومینه است بنابراین اگر در فضای داخلی منزل شما شومینه وجود دارد ، بهتر است تلویزیون را در مجاورت شومینه قرار ندهید زیرا استراحت در این مکان سبب می شود فاصله کم با تلویزیون داشته باشیم و برای چشم آسیب رسان است. همچنین نباید منبع گرمایشی مانند رادیاتور و شوفاژ را در پشت تلویزیون قرار دهیم.

مکان قرار دادن تلویزیون در خانه

توصیه های انتخاب جایگاه تلویزیون

این مطلب مفید بود؟
تلویزیون را در کجای خانه قرار دهیم؟ + نکات
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,890