در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را آورده ایم که می توانید با رعایت کردن آنها خانه ای در شان مهمانهایتان داشته باشید و توجه آنها را جلب نمایید.

جلب توجه مهمانان با این دکوراسیون خانه

آماده کردن فضای منزل برای میهمانان کار ساده ای است اما برخی از افراد چگونگی انجام این کار را نمی دانند و به همین علت دوستانشان را به خانه خود دعوت نمی کنند و یا با آمدن مهمان به خانه شان سردرگم و مضطرب می شوند .جلب توجه مهمانان با این دکوراسیون خانه + عکس در ایرناکجلب توجه مهمانان با این دکوراسیون خانه + عکس در ایرناک

اگر شما یک میهمانی در راه دارید و وقت کافی برای تمیز کردن و تغییر دکوراسیون همه منزل را ندارید تنها می توانید قسمت هایی از خانه را که مورد توجه میهمانان است ، تغییر دهید . در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را آورده ایم که می توانید با رعایت کردن آنها خانه ای در شان مهمانهایتان داشته باشید و توجه آنها را جلب نمایید.

دکوراسیون خانه برای مهمانی

دکوراسیون خانه برای جلب توجه مهمانان

قسمت هایی از دکوراسیون خانه که مورد توجه مهمانان است

عطر خانه

اولین چیزی که لحظه ورود میهمان به خانه شما توجه او را به خود جلب می کند عطر و بوی خانه است. پس ابتدا برای جلب نظر بیشتر میهمانتان خانه تان را خوشبو کنید و یک ربع قبل از ورود میهمان ها پوست مرکبات و دارچین را داخل ظرف آبی بجوشانید و یا شمع معطر روشن کنید .

خوشبو کردن خانه

عطر و بوی خوش خانه برای جلب نظر میهمان

گل های تازه

یکی از واجبات دکور برای برگزاری یک میهمانی گل است . گل علاوه بر اینکه به منزل شما زیبایی خاصی می بخشد ، خانه را به فضایی رمانتیک و عطرآگین تبدیل می کند. پس بهتر است قبل از آمدن مهمان ها یک دسته گل ارکیده بخرید که در صورت مراقبت ماندگاری خوبی نیز دارد ، تهیه کنید.

گل برای دکوراسیون منزل

تاثیر گل های تازه در دکوراسیون خانه

بی نظمی و به هم ریختگی ها

بسیاری از ما در خانه هایمان وسایل کوچک و گاهی اضافی داریم که باعث به هم ریختگی خانه می شوند . اگر قرار است به خانه تان مهمان بیاید و وقت زیادی برای تمیز کردن خانه ندارید بهتر است برای هر اتاق یک میز یا سبد دکوری بخرید و خرت و پرت هایی مثل کنترل ها ، کلیدها ، نامه ها و… را درون آن بریزید و اینگونه خانه تان را مرتب کنید . مهمانان با دیدن خانه مرتب شما یقینا احساس بهترو آرامش بیشتری پیدا خواهند کرد.

دکوراسیون و چیدمان خانه

دکوراسیون و چیدمان منظم خانه

حمام و دستشویی تمیز

قبل از آمدن میهمان ها به دستشویی بروید و از تمیز بودن سرویس بهداشتی ، حوله دستشویی و بودن دستمال توالت به اندازه کافی در آن اطمینان یابید . شما می توانید یک شمع نیز داخل سرویس بهداشتی قرار دهید.

حمام و دستشویی تمیز و مرتب

تمیز و منظم بودن حمام و دستشویی برای مهمانان

منظم بودن ورودی خانه

یکی از مکان هایی که چشم مهمانان لحظه ورود به آنجا می افتد و نظرشان را به خود جلب می کند ورودی خانه و مکانی که کت و مانتو و کیف هایشان را آنجا قرار می دهند ، می باشد . بهتر است شما قبل از ورود مهمان ها این قسمت از خانه را مرتب کنید و یا چوب لباسی و جاکفشی یا یک صندلی برای اینکه بتوانند کفش هایشان را راحت از پا در بیاورند ، بگذارید.

مرتب کردن ورودی خانه

مرتب بودن دکوراسیون ورودی خانه

دکوراسیون اتاق پذیرایی

اتاق یا سالن پذیرایی از مهم ترین بخش های یک خانه از نظر مهمان ها ست. تزیین و دکوراسیون داخلی پذیرایی و ایجاد یک فضای نسبتا شاد و مدرن در خانه تاثیر بسزایی در روحیه مهمانان دارد. بنابراین بهتر است اثاثیه و مبلمان را به طرز زیبایی بچینید و پاکیزگی و نظافت خانه را رعایت کنید همچنین از وسایل و لوازم تزیینی مناسب استفاده نمایید.

همچنین هماهنگ کردن رنگ و نوع چیدمان و وسایل تزیینی آنها می تواند به بهترین نحو ممکن در عین استفاده بهینه از فضا ، به هر چه زیباتر بنظر رسیدن آن کمک کند. یادتان باشد که بخشی از آبروی میزبان در برابر مهمانان ، ظاهر خانه و به خصوص دکور پذیرایی و نشیمن است.

تاثیر دکوراسیون منزل

تاثیر دکوراسیون منزل بر مهمان ها

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از آن مکان هایی است که خانم ها ساعت ها در آن وقت می گذرانند و افراد دیگر خانه هم برای کمک و گاهی جابجا کردن مواد غذایی و یا خوراکی به آن رفت و آمد می کنند ، بنابراین هنگام ورود مهمان ها ممکن است هر کدام حداقل یکبار برای کاری به این فضا پا بگذارند پس اگر آشپزخانه نامرتب ، کثیف و یا دارای چیدمان درستی نباشد ، بر ذهنیت مهمان های شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. شما می توانید فضای آشپزخانه خود را با چیدن درست وسایل و لوازم آشپزخانه و رعایت نظافت و تمیزی آن به محیط مطلوبی تبدیل کنید.

دکوراسیون پذیرایی و آشپزخانه

رعایت نظافت در دکوراسیون آشپزخانه

این مطلب مفید بود؟
جلب توجه مهمانان با این دکوراسیون خانه + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,570