در این بخش از دنیای مد ایرناک رازهای دکوراسیونی برای زیباتر شدن منزل را به شما معرفی میکنیم که بسیار کمک کننده هستند.

زیبایی دوچندان دکوراسیون خانه با رعایت کردن 6 عامل

طراحی کردن دکوراسیونی ایده آل و همه چیز تمام نیازمند رعایت نکات ریز و درشتی است که شاید کمتر کسی از آنها باخبر باشد ، ایده های دکوراتیو و رازهای دکوراسیونی زیادی وجود دارد که باعث میشوند خانه ای بی عیب و نقص برای خود طراحی و دکوراسیون کنید. در این بخش از دنیای مد ایرناک رازهای دکوراسیونی برای زیباتر شدن منزل را به شما معرفی میکنیم که بسیار کمک کننده هستند.6 راز برای زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه در ایرناک6 راز برای زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه در ایرناک

رازهای مهم دکوراسیون خانه

رازهای مهم دکوراسیون خانه

دو جفت کوسن

- اکثر افراد فقط از یک جفت کوسن برای مبل سه نفره استفاده میکنند اما این اشتباه است و باید از دو جفت کوسن استفاده کنید که طرح و رنگ ان ها متضاد باشد مثلا برای مبل قرمز کوسن های سفید و مشکی استفاده کنید.

استفاده از رنگ سفید

- اگر دوست دارید منزل تان بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد و هیچوقت تکراری و خسته کننده نشود باید از رنگ سفید در آن زیاد استفاده کنید.

زیباتر شدن منزل با این ایده ها

زیباتر شدن منزل با این ایده ها

تخت خواب با ارتفاع بلندی

- شاید باورتان نشود اما وقتی اتاق خواب تان کوچک است باید تخت خوابی انتخاب کنید که ارتفاع بلندی داشته باشد این باعث میشود اتاق تان بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد.

ترکیب سبک ها

- ترکیب سبک ها یکی از ایده های جذاب دکوراسیونی است که باعث میشود خانه ای متفاوت و خاص داشته باشید ، مثلا سبک کلاسیک و مدرن را ترکیب کنید.

ایده های دکوراتیو برای زیبایی منزل

ایده های دکوراتیو برای زیبایی منزل

کاغذ دیواری کردن کمد

- اگر کمد با درهای کشویی دارید میتوانید برای زیباتر شدن و متفاوت شدن آن از کاغذ دیواری استفاده کنید و کمدتان را کاغذ دیواری کنید.

فرش و موکت

- کل فضای خانه را با فرش و موکت نپوشانید این ایده قدیمی دیگر از مد افتاده است بهترین کار این است که فقط بخش هایی از خانه را قالیچه های شیک پر کنید.

ایده های چیدمان منزل

ایده های چیدمان منزل

6 راز برای زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,200