در ادامه این مطلب 14 نمای شیک و جالب از خانه ای با دکوراسیون متفاوت در نیویورک را مشاهده خواهید کرد.

امروزه اغلب افراد به خصوص زوج های جوان به طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود اهمیت زیادی می دهند و تمایل دارند از دکوراسیون های خاص و کاربردی برای قسمت های مختلف منزل خود استفاده نمایند. در ادامه این مطلب 14 نمای شیک و جالب از خانه ای با دکوراسیون متفاوت در نیویورک را مشاهده خواهید کرد. دکوراسیون متفاوت خانه ای در نیویورک + تصاویر در ایرناک دکوراسیون متفاوت خانه ای در نیویورک + تصاویر در ایرناک

اگر شما تمایل دارید دکوراسیونی منحصر به فرد را برای منزل خود طراحی کنید بهتر است از دیزاین های داخلی متفاوت و شیک نظیر دکوراسیون خانه اروپایی و دکوراسیون خانه ای در نیویورک و … استفاده کنید تا چیدمان منزل تان سبک متفاوتی پیدا کند.

 

دکوراسیون اتاق پذیرایی

 

طراحی دکوراسیون خانه ای متفاوت و شیک در نیویورک

امروزه آپارتمان های جدید به صورتی طراحی می شوند که همه مزایای یک زندگی آپارتمانی را در اختیار افراد قرار می دهند و علاوه بر این فضای خانه های آپارتمانی امروزی به گونه ای است که شامل اتاق های مجزا و فضاهای خصوصی می باشند. در ادامه این مطلب طراحی دکوراسیون خانه ای شیک و متفاوت در نیویورک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

دکوراسیون خانه ای شیک و زیبا

 

دکوراسیون خانه مدرن و شیک

در طراحی این خانه آپارتمانی شیک و مدرن فضاهای عمومی و خصوصی از یکدیگر تفکیک شده اند و علاوه بر این اتاق نشیمن و آشپزخانه در قسمت شرقی منزل قرار گرفته اند و از نور طبیعی برخوردار هستند و همانطور که مشاهده می کنید از دکوراسیونی ساده و شیک برای طراحی داخلی این خانه آپارتمانی استفاده شده است.

استفاده از پنل های چوبی و رنگ سفید فضای این خانه آپارتمانی را به فضایی شیک و صمیمی تبدیل کرده است و علاوه بر این دکوراسیون سفید باعث شده است که فضای این خانه آپارتمانی دلباز و روشن تر به نظر برسد.

 

طراحی داخلی سالن پذیرایی

طراحی داخلی خانه ای زیبا در نیویورک

دکوراسیون شیک و زیبا خانه

دکوراسیون خانه ای مدرن و شیک

طراحی شیک و جذاب خانه ای در نیویورک

طراحی داخلی خانه شیک

 

فضای آشپزخانه نیز همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دارای دکوراسیونی مدرن و در عین حال کاربردی است و برای دیوارپوش و کفپوش آشپزخانه از رنگ سفید استفاده شده است و علاوه بر این رنگ سفید باعث شده است که فضای آشپزخانه پرنور و تمیزتر به نظر برسد.

اتاق خواب و سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین مکان ها در هر خانه ای محسوب می شوند و در فضای این آپارتمان دکوراسیون سرویس بهداشتی و اتاق خواب به صورت ساده و در عین حال شیک طراحی شده است.

 

طراحی داخلی زیبا و شیک خانه

طراحی زیبا و شیک خانه ای در نیویورک

طراحی داخلی منزل

دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

دکوراسیون خانه ای شیک و جذاب

دکوراسیون سرویس بهداشتی


زیبایی خانه

بازدید : 5,609 بار
دکوراسیون متفاوت خانه ای در نیویورک + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,440