ترکیب قرمز و سبز یک ترکیب جذاب است که دکوراسیون منزل را انرژی بخش میکند، با اضافه کردن رنگ سبز به دکوراسیون به نوعی طبیعت را به خانه تان آورده اید و قطعا خانه ای پر از حس و حال خوب خواهید داشت.

معجزه ترکیب رنگ سبز و قرمز در طراحی دکوراسیون منزل

اگر قرار باشد دو رنگ از بهترین رنگ ها در دکوراسیون منزل با هم ترکیب شوند قطعا این دو رنگ سبز و قرمز هستند که در دکور منزل معجزه میکنند. ترکیب قرمز و سبز یک ترکیب جذاب است که دکوراسیون منزل را انرژی بخش میکند، با اضافه کردن رنگ سبز به دکوراسیون به نوعی طبیعت را به خانه تان آورده اید و قطعا خانه ای پر از حس و حال خوب خواهید داشت.ترکیب رنگ سبز و قرمز در طراحی دکوراسیون + تصاویر در ایرناک ترکیب رنگ سبز و قرمز در طراحی دکوراسیون + تصاویر در ایرناک

دکوراسیون سبز و قرمز نشیمن

دکوراسیون سبز و قرمز نشیمن

قرمز و سبز در دکور اتاق خواب فضایی رویایی و ارامش بخش برای خواب راحت فراهم میکنند، میتوانید از روتختی سبز و قرمز در اتاق تان استفاده کنید و با تابلوهای دکوری سبز رنگ اتاق تان را تکمیل کنید.

دکوراسیون اتاق خواب سبز و قرمز

دکوراسیون اتاق خواب سبز و قرمز

ترکیب سبز و قرمز در اتاق نشیمن فضایی شاد و صمیمی برای دورهمی های خانوادگی فراهم میکند، مبلمانی به رنگ سبز و قرمز اولین گزینه ای است که باید به اتاق نشیمن تان اضافه کنید و دیگر وسایل را با همین ترکیب رنگ باید انتخاب کنید.

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون نشیمن

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون مبلمان با کوسن های سبز و قرمز

دکوراسیون مبلمان با کوسن های سبز و قرمز

پذیرایی و نشمین سبز و قرمز

پذیرایی و نشمین سبز و قرمز

اتاق غذاخوری اگر به رنگ سبز و قرمز باشد باعث تحریک اشتها میشود و قطعا یکی از بهترین رنگ ها برای غذاخوری همین سبز و قرمز هستند، میتوانید از تصویر زیر برای اتاق غذاخوری ایده بگیرید.

اتاق غذاخوری سبز و قرمز

اتاق غذاخوری سبز و قرمز

ترکیب رنگ قرمز و سبز یک اتاق پر انرژی و هیجان انگیز برای نوجوانان امروزی میسازد، اتاقی شاد و جذاب که قطعا همه نوجوانان باسلیقه آن را میپسندند.

دکوراسیون اتاق نوجوان مدرن

دکوراسیون اتاق نوجوان مدرن

بازدید : 3,926 بار
ترکیب رنگ سبز و قرمز در طراحی دکوراسیون + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,030