یکی از مسائلی که سبب می شود در انتخاب سرویس خواب برای اتاق کودک و نوزاد خود سر در گم شویم کوچک بودن فضای اتاق است زیرا اگر فضا اتاق کوچک باشد نمی توانیم تخت های بزرگ و سرویس های خواب زیادی را انتخاب نماییم.

مدل سرویس خواب کودک ، نوزاد و نوجوان دختر و پسر برای اتاق کوچک

سرویس خواب نوزاد ، اصلی ترین و مهم ترین بخش از دکوراسیون اتاق کودک را تشکیل می دهد بنابراین باید به رنگ و زیبایی و جنس آن نیز توجه کنید .یکی از مسائلی که سبب می شود در انتخاب سرویس خواب برای اتاق کودک و نوزاد خود سر در گم شویم کوچک بودن فضای اتاق است زیرا اگر فضا اتاق کوچک باشد نمی توانیم تخت های بزرگ و سرویس های خواب زیادی را انتخاب نماییم.مدل سرویس خواب کودک ، نوزاد و نوجوان اتاق کوچک + عکس در ایرناک مدل سرویس خواب کودک ، نوزاد و نوجوان اتاق کوچک + عکس در ایرناک

مدل میز تحریر نوجوان

اما نگران نباشید ما به شما مدل هایی از سرویس خواب نوزاد را معرفی می کنیم که به راحتی با استفاده از آن مدل ها مشکل کمبود جا را بر طرف نمائید. در ادامه این بخش از دنیای مد ایرناک نمونه هایی جدید از این سبک تخت و کمد بچه را همراه با نکاتی که خواهیم گفت مشاهده می کنید.

یک سرویس کامل خواب نوزادی شامل تخت ، کمد و ویترین اسباب بازی می باشد که با توجه به فضای موجود می توانید از اجزای آن کاسته یا به آن بیافزایید.

سرویس خواب نوزاد برای اتاق کوچک

تختخواب های چند طبقه

تختخواب های چند طبقه برای کسانی که دو کودک یا بیشتر دارند بسیار مناسب هستند و فضای کمی را در اتاق اشغال می کنند . مدل های بسیار متنوعی از این تختخواب های چند طبقه ام وجود دارند که شما می توانید متناسب با شکل اتاق خواب کودکانتان آنها را سفارش بدهید تا برایتان بسازند.

سرویس خواب کودک برای اتاق کوچک

بهترین گزینه برای سرویس خواب کودک

بهترین گزینه انتخاب از میان طرح هایی است که با خلاقیت فضاسازی طراحی شده اند ، سرویس تخت و کمدی که در یک نگاه فقط جای خواب است اما کشوهای لباس ، قفسه های اسباب بازی ، میز تحریر و جای بازی را در یک فضای کوچک جای داده است.

دکوراسیون اتاق کودک کوچک

میز کودک و میز مطالعه متصل به تخت

کودکان شما برای مطالعه ، نقاشی و برخی بازی ها به میز نیاز دارند. اما تهیه میز و صندلی کودک برای اتاق خواب های کوچک جاگیر است اما امروزه میزهای کوچکی که با تختخواب ترکیب شده اند به بازار آمده که برای اتاق خواب های کوچک مناسبند . می توانید برای استفاده بهینه از فضا از این میز استفاده کنید.

سرویس خواب کودک مخصوص فضای کم

کمد و کشوی متصل به تخت

اگر فضای اتاق شما کافی نیست می توانید از کمد و کشوهای توکار تخت بهره ببرد.در برخی از سرویس های خواب پله های تختخواب هرکدام یک کشو هستند. دنیای مد ایرناک اشاره کرده است که در برخی دیگر کمد ها و کشوها به صورت یکپارچه با سرویس خواب کار گذاشته شده اند و یک تختخواب دو طبقه را ایجاد کرده اند.

سرویس خواب نوجوان برای اتاق کوچک

ترکیب کمد با قفسه

اگر فضای اتاق کودکتان کوچک است می توانید از کمد های استفاده نمایید که به آنها قفسه های محکم و با دوامی را برای لوازم کودکان وصل است . زیر قفسه های سوار بر کمد ، گزینه خوبی برای گذاشتن لوازم و اسباب بازی کودک است.

راهنمای خرید سرویس خواب کودک

تخت تاشو برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر اتاق کودک شما کوچک است می توانید از تخت تاشو استفاده کنید زیرا تخت تاشو فضای بسیار کمی را اشغال میکند وبا داشتن کشوها این امکان را به شما میدهدکه بتوانید وسایل اضافه را درون آن قرار دهید.

جدیدترین مدل سرویس خواب کودک و نوجوان

تخت چند منظوره نوزاد

در طراحی تخت چندمنظوره نوزاد ، میز تعویض پوشک و کمد به این مدل تخت ها متصل می شوند اما برای جلوگیری از اشغال فضای اتاق ، تکه های وصل شده به این تخت کوچک تر از حد معمول هستند.

انتخاب سرویس خواب نوزاد

استفاده از کمد در اتاق نوزاد

اگر میخواهید در اتاق نوزاد خود از کمد استفاده کنید از کمد هایی استفاده کنید که کشو های زیادی دارند و این کمد را در گوشه اتاق نوزاد بگذارید .

بازدید : 3,046 بار
مدل سرویس خواب کودک ، نوزاد و نوجوان اتاق کوچک + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,090