امروزه ام دی اف به یکی از بهترین و کارآمدترین مواد برای استفاده در مبلمان اتاق های خانه مانند تخت خواب، میز، کمد و... تبدیل شده است و انتخاب اول بسیاری از افراد به دلیل استحکام بالا ، قیمت مناسب و تنوع زیاد آن است.

جدیدترین مدل های سرویس خواب دونفره ام دی اف

امروزه ام دی اف به یکی از بهترین و کارآمدترین مواد برای استفاده در مبلمان اتاق های خانه مانند تخت خواب ، میز ، کمد و... تبدیل شده است و انتخاب اول بسیاری از افراد به دلیل استحکام بالا ، قیمت مناسب و تنوع زیاد آن است.جدیدترین مدل های سرویس خواب دونفره ام دی اف در ایرناکجدیدترین مدل های سرویس خواب دونفره ام دی اف در ایرناک

تخت خواب ام دی اف دونفره

انواع مدل های سرویس خواب دونفره

مزیت های فراوان ام دی اف و استقبال فراوان از سرویس خواب های دونفره و تک نفره از این جنس چوب ، تنوع را در این بخش منحصر به فرد ساخته است. در ادامه دنیای مد ایرناک چندین نمونه زیبا از مدل های سرویس خواب دونفره ام دی اف را مشاهده خواهید کرد.

طرح سرویس خواب دونفره

طرح سرویس خواب دونفره ام دی اف

مزیت انتخاب ام دی اف برای سرویس خواب و مبلمان

ام دی اف از خاک اره و چسب تشکیل شده است که تحت دما و فشار زیاد به یکدیگر جوش می خورند و رنگ طبیعی آن بین قهوه ای روشن تا قهوه ای شکلاتی است.بسیاری از افراد استقبال فراوانی از مدل سرویس خواب ، مبلمان ، میز ، کمد و قفسه و ... ام دی اف به علت تنوع بسیار زیاد طرح های آن ، برخورداری از قیمت مناسب و استحکام بالا می کنند و وسایل ام دی افی را در صدر انتخاب هایشان قرار می دهند.

سرویس خواب از تخت خواب ، دو عدد میز پاتختی ، دراور و میز و صندلی آرایش بهمراه آینه تشکیل شده است و چون تعداد قطعات زیاد استسبک دکوراسیون داخلی توسط آنها تعریف می شود.

سرویس خواب ام دی اف سفید

سرویس خواب دونفره ام دی اف سفید

مزیت انتخاب ام دی اف نسبت به چوب طبیعی

به جز مزایایی که در بالا برای انتخاب ام دی اف برای وسایل خانه و سرویس خواب آورده ایم بزرگترین مزیت ام دی اف MDF این است که جلوه ای شبیه به چوب طبیعی دارد .

چوب طبیعی ظاهری کاملا لوکس و شیک و قیمت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد توانایی خرید آن را ندارند اما ام دی اف به علت قیمت پایین تر و نگهداری آسان تر جایگزین مناسبی برای چوب طبیعی است. چوب طبیعی در آب و هوای مرطوب به مراقبت بیشتری نیاز دارد و زودتر خراب می شود .

سرویس خواب دونفره شیک

سرویس خواب دونفره شیک و مدرن

ام دی اف قابلیت شکل پذیری آسان تری نسبت به وسایل چوبی دارد و این انعطاف پذیری باعث شده سرویس های خواب ام دی اف تنوع بیشتری نسبت به مدل های چوبی داشته باشند .

این خاصیت ام دی اف باعث می شود که به وسیله آن بتوان طرح های واقعا پیچیده در مبلمان و تاج تخت ها را پیاده نمود. اگر بر روی صفحات ام دی اف یک روکش چوبی کشیده شود افراد حرفه ای نیز به راحتی نمی توانند تفاوت آن را با چوب طبیعی دریابند.

سرویس خواب دونفره قهوه ای

سرویس خواب دونفره ام دی اف قهوه ای

قابلیت شکل پذیری آسان ترام دی اف سبب شده تا در لوازم دکوری مورد استفاده قرار گیرد ، همچنین سطح صاف و هموار ام دی اف برای رنگ کاری بسیار مناسب است و شکل های متنوعی بخود می گیرند.

مدل سرویس خواب دونفره 2019

مدل سرویس خواب دونفره 2019 از جنس ام دی اف

آیا استفاده از ام دی اف برای سرویس خواب مضر است؟

در ساخت و توسعه ام دی اف MDF از ماده ای شیمیایی بنام فرمالدهید استفاده می کند که محققان این ماده را سرطان زا می دانند که خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد اما نگران نباشید زیرا این گاز تنها در هنگام ساخت متصاعد می شود و پس از تشکیل قطعه دیگر خطری شما را تهدید نمی کند و گاز فرمالدهیدی از سرویس خواب شما در اتاق خوابتان متصاعد نمی شود مخصوصا با رنگ کردن روکش ام دی اف ایمنی آن نیز افزایش می یابد.

سرویس خواب دونفره چوبی

انواع تخت خواب ام دی اف دونفره

طریقه نگهداری از سرویس خواب ام دی اف

در حفظ و نگهداری سرویس خواب ام دی افی خود بسیار کوشا باشید زیرا در صورت خط برداشتن یا ترک برداشتن ، دیگر قابل تعمیر نیستند و هزینه گزافی را باید برای پوشاندن و از بین بردن شکستگی ها بپردازید.

سرویس خواب دونفره جنس ام دی اف

مدل های سرویس خواب دو نفره mdf

برای اتاق کودکان از سرویس خواب های فلزی یا چوبی استفاده کنید زیرا مواد بکار رفته در ساخت ام دی اف مانند چسب یا روکش برای بچه ها و کودکان مناسب نیستند و یا اگر از ام دی اف استفاده می کنید بهتر است که رنگ کاری شده باشد تا از ایمنی بیشتری برخوردار باشد.

مدلهای سرویس خواب دونفره ام دی اف

جدیدترین سرویس خواب دونفره ام دی اف

این مطلب مفید بود؟
جدیدترین مدل های سرویس خواب دونفره ام دی اف
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,070