از مهمترین ویژگی های این سوئیت که حسابی جلب توجه میکند می توانیم چراغ های آویزی که بالای میز ناهار خوری قرار دارند اشاره کنیم. این سوئیت طوری ماهرانه طراحی شده که از فضای کوچک بهترین استفاده را برده اند، دیوار آجری و تم خاکستری این سوئیت بینهایت زیبا است.

طراحی سوئیت شیک و مدرن برای کار و زندگی

زندگی کردن در محل کار اصلا شدنی نیست زیرا محل کار برای استراحت و زندگی کردن مناسب نیست ، اما با طراحی سوئیت های مدرن میتوانید محلی برای کار و زندگی داشته باشید. طراحان دکوراسیون بسیار خلاقانه و با دقت سوئیت هایی طراحی میکنند که هم محل زندگی باشند و هم محل کار ، در این بخش از دنیای مد ایرناک طراحی یک سوئیت مدرن را بررسی میکنیم که خاص و شیک است.طراحی سوئیت شیک و مدرن برای کار و زندگی + تصاویر در ایرناکطراحی سوئیت شیک و مدرن برای کار و زندگی + تصاویر در ایرناک

از مهمترین ویژگی های این سوئیت که حسابی جلب توجه میکند می توانیم چراغ های آویزی که بالای میز ناهار خوری قرار دارند اشاره کنیم. این سوئیت طوری ماهرانه طراحی شده که از فضای کوچک بهترین استفاده را برده اند ، دیوار آجری و تم خاکستری این سوئیت بینهایت زیبا است.

طراحی سوئیت مدرن مناسب برای زندگی و کار

طراحی سوئیت مدرن مناسب برای زندگی و کار

آشپزخانه این سوئیت کابینت های خاکستری رنگ ساده ای دارد که از نورپردازی مخفی برخوردارند ، یخچال و لباسشویی نیز خاکستری و دقیقا همرنگ کابینت ها هستند . نزدیک آشپزخانه میز ناهارخوری دونفره و فوق العاده ساده ای به چشم میخورد که میز چوبی و صندلی های ساده و مینیمالی دارد ، تمام میزهای این سوئیت ساده و چوبی هستند.

دکوراسیون سوئیت کوچک مینیمال

دکوراسیون سوئیت کوچک مینیمال

طراحی دکوراسیون داخلی سوئیت با تم خاکستری

طراحی دکوراسیون داخلی سوئیت با تم خاکستری

مبلمان ال روبروی تلویزیون فضای نشیمن را ساخته است ، این مبلمان راحتی خاکستری رنگ در عین سادگی نمای شیکی به سوئیت بخشیده است و برای استراحت نیز مناسب است.

دکوراسیون سوئیت مدرن با رنگ های تیره

دکوراسیون سوئیت مدرن با رنگ های تیره

اتاق خواب این سوئیت شگفت انگیز است ان هم به خاطر کمد دیواری در شیشه ای و بزرگی که دارد ، این کمد دیواری مانند یک ویترین لباس ها را به نمایش میگذارد و باعث زیباتر شدن دکوراسیون اتاق شده است. تخت خواب خاکستری و ساده به همراه روتختی ساده سفید رنگ دکور اتاق را تکمیل میکنند البته از نورپردازی های مدرن این سوئیت نباید غافل شد.

دکوراسیون اتاق خواب فوق مدرن

دکوراسیون اتاق خواب فوق مدرن

حمام و سرویس بهداشتی به رنگ خاکستری و قهوه ای هستند و دکوراسیونی فوق العاده مدرن و شیک دارند ، این سوئیت در عین سادگی واقعا زیبا است و رنگ خنثی ای که دارد توی ذوق نمیزند و تکراری نمیشود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

طراحی دکوراسیون حمام شیک

طراحی دکوراسیون حمام شیک

این مطلب مفید بود؟
طراحی سوئیت شیک و مدرن برای کار و زندگی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,280