وقتی اتاق خواب تان طبق نکات فنگ شویی چیده شده باشد آرامش در ان موج میزند و در نهایت خواب باکیفیتی تجربه خواهید کرد. اصول فنگ شویی شما را در انتخاب رنگ وسایل، مدل وسایل و نحوه چیدن آن ها کمک میکند.

اصول فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

اگر میخواهید اتاق خوابی همه چیز تمام و آرامش بخش طراحی و دکوراسیون کنید باید اصول فنگ شویی را بدانید و رعایت کنید. وقتی اتاق خواب تان طبق نکات فنگ شویی چیده شده باشد آرامش در ان موج میزند و در نهایت خواب باکیفیتی تجربه خواهید کرد. اصول فنگ شویی شما را در انتخاب رنگ وسایل ، مدل وسایل و نحوه چیدن آن ها کمک میکند.اصول فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب + عکس در ایرناکاصول فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب + عکس در ایرناک

نکات فنگ شویی اتاق خواب

نکات فنگ شویی اتاق خواب

- بالای تخت خواب باید 5 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد و همچنین اگر تخت خواب تان کنار دیوار است باید 5 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد دلیل اش هم این است که هوا و انرژی جریان داشته باشد.

- تخت خواب را روبروی درب قرار ندهید زیرا این کار باعث میشود آرامش کمتر شود و در نهایت راحت نمیخوابید.

ترفندهای چیدمان اتاق خواب

ترفندهای چیدمان اتاق خواب

- هرگز نباید روبروی تخت خواب آینه باشد طوری که بتوانید خودتان را موقع خواب در آن بینید ، باید آینه را جای دیگ نصب کنید و اگر نمیشود قبل از خواب آن را بپوشانید.

- وسایل تزیینی ، دکوری و تابلو ها را باید طبق جدول فنگ شویی بچینید و نصب کنید.تصویر قاب گرفته شده که در بردارنده تصویر آب است در قسمت ثروت و تصویر یکی از اعضای خانواده در قسمت روابط میتواند در دکور اتاق خواب قرار گیرد.

نکات دکوراسیون اتاق خواب

نکات طراحی دکوراسیون اتاق خواب

- به دکوراسیون اتاق خواب تان نگاه کنید و اگر حس آرامش به شما دست نداد آنقدر دکوراسیون آن را تغییر دهید تا احساس آرامش بکنید و از بودن در اتاق خواب لذت ببرید.

- میز کار یا میز مطالعه را از اتاق خواب تان جدا کنید ، فضای خواب باید با فضای کار متفاوت باشد و هرگز نباید این دو را با هم ترکیب کرد زیرا حواس تان میرود پی کارهایی که دارید و استرس میگیرید و در نهایت نمیتوانید راحت خوابید.

 اصول چیدمان اتاق خواب

اصول چیدمان و طراحی اتاق خواب

اگر در گوشه اتاق خواب شما مبلمانتان به صورت اریب وجود دارد ، با موجودی زنده قسمت گوشه اتاق را پر کنید تا انرژی مُرده در آن قسمت تجمع نیابد.

برای نرم کردن گوشه های تیز مبلمانی که روبروی تخت شما قرار دارد از گیاهان استفاده کنید.

در ساختمان های مدرن اکثر اتاق ها درهای بلندی دارند و باعث خنثی شدن انرژی مثبت می شوند ، برای اصلاح کم کردن ارتفاع در آن را اندازه گیری کنید و قطعه چوبی با این ابعاد تهیه نمایید و به قسمت بالای چارچوب با چسب متصل کنید و آن را رنگ بزنید تا رنگ محیط اطراف شود ، ترکیب حاصل مانند چارچوب اصلی خواهد شد.

زیر تختخواب تان را تمیز و خالی نگه دارید و چیزهایی که در زیر تختخواب نگه می دارید را در کمد دیواری بگذارید.

دکوراسیون اتاق خواب با فنگ شویی

دکوراسیون اتاق خواب با اصول فنگ شویی

سالی یک مرتبه کمد دیواری را مرتب کنید و لباس های اضافه خود را بیرون بریزید و یا به افراد نیازمند بدهید .

اتاق خواب باید کاملاً شخصی وبرای استراحت فرد باشد اما اگر شما یک میز تحریر در گوشه اتاق خواب دارید می توانید با یک پارتیشن آنرا از فضای اتاق خواب جدا کنید.

در فنگ شویی فضای مقابل تخت به علت اینکه پس از خواب ابتدا نگاهتان به این فضا می افتد اهمیت زیادی دارد . بنابراین در این فضا باید چیزی مانند یک میز آرایش زیبا و یا یک تابلو هنری قرار دهید که با روح تان صحبت کند و به آن قدرت بدهد.

فنگ شویی اتاق خواب زن و شوهر

اصول چیدمان اتاق خواب فنگ شویی

رنگ اتاق به نوعی نشان دهنده زندگی خصوصی و روحیات شماست . برای مجردها رنگ شاداب و روشن بهتر است زیرا شادابی و نشاط را به اتاق می بخشد و برای متاهل ها یک رنگ براق و خوش نما بهتر است زیرا نشان دهنده این است که شما برای تکمیل رابطه همه چیز را تازه و نو حفظ می کنید.

- از شلوغ کردن اتاق خواب جدا خودداری کنید زیرا شلوغی باعث ایجاد اضطراب میشود ، سعی کنید همیشه اتاق خواب تان مرتب و تمیز نگه دارید. دکوراسیون مینیمال بهترین گزینه برای اتاق خواب است.

این مطلب مفید بود؟
اصول فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,430