میز چرخدار پذیرایی امروزه یکی از وسایل ضروری در دکوراسیون خانه های لوکس محسوب میشود که مدل های شیک و باکلاسی دارند.

مدل میز چرخدار پذیرایی برای منزل

میز چرخدار پذیرایی یکی از وسایلی است که این روزها در اکثر خانه های مدرن و لوکس دیده میشود که بسیار کاربردی و دکوراتیو هستند یعنی اگر میز بار چرخدار را گوشه ای از منزلتان قرار دهید جنبه تزیینی دارد و میتواند مانند یک وسیله دکوری در منزل بدرخشد. میزهای چرخدار پذیرایی معمولا دوطبقه هستند و کاربرد زیادی دارند, این میزهای پذیرایی کلاسیک و سلطنتی هستند که باید با سبک دکوراسیون منزل هماهنگ باشند.مدل جدید و تزئین شده میز بار چرخدار پذیرایی برای منزل + عکس در ایرناکمدل جدید و تزئین شده میز بار چرخدار پذیرایی برای منزل + عکس در ایرناک

تزیین میز چرخدار

تزیین میز چرخدار با وسایل دکوری

میز بار چرخ دار در خانه های کوچک هم قابل استفاده هستند میتوانید از آن زمانی که مهمان دارید و قرار است در محیط بیرون مانند تراس و حیاط پذیرایی کنید غذا و نوشیدنی به راحتی حمل کنید. میزهای پذیرایی چرخ دار در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند که با انواع سبک های دکوراسیون هماهنگی دارند, رنگ های قهوه ای این میزهای چرخدار طرفداران بیشتری دارند و برای جهیزیه نیز از آن ها استفاده میشود.

میز بار چرخدار چوبی

میز بار چرخدار چوبی قهوه ای

این میزهای پذیرایی و چرخ دار فقط برای مهمانی ها و مجالس رسمی استفاده نمی شوند ، بلکه گاهی اوقات ممکن است برای زندگی روزانه شما نیز کابرد داشته باشند. مثلا عصرانه های سبک ، به همراه فنجان های چایی یا آب میوه ها ، وسایلی هستند که روی این میز عصرانه قرار می گیرند.

میز بار چرخدار

میز بار چرخدار پذیرایی لوکس

میز پذیرایی عصرانه

میز پذیرایی عصرانه جدید

میز چرخدار پذیرایی

میز چرخدار پذیرایی سفید رنگ

میز چرخدار پذیرایی

میز چرخدار پذیرایی 2018

میز چرخدار پذیرایی

میز چرخدار پذیرایی جهیزیه

میز چرخدار پذیرایی

شیکترین مدل میز چرخدار پذیرایی

مدل جدید و تزئین شده میز بار چرخدار پذیرایی برای منزل + عکس
3.4
out of
5
(
7
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,960