یکی از مهم ترین فضاهای قابل دید در سالن پذیرایی پنجره ها هستند که این فضا می تواند منظره ای از کل خانه را به بیننده القا نماید بنابراین بهتر است انتخاب مدل پرده برای سالن پذیرایی به صورت هوشمندانه و صحیح انجام شود.

مدل پرده برای سالن پذیرایی مد امسالمدل پرده برای سالن پذیرایی + تصاویر در ایرناک مدل پرده برای سالن پذیرایی + تصاویر در ایرناک

پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت ها در هر خانه ای است بنابراین بهتر است از وسایلی در سالن پذیرایی استفاده شود که جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی بدهند. پرده از انواع وسایلی است که می تواند دکوراسیونی شیک و متفاوت را در فضای سالن پذیرایی ایجاد کند بنابراین بهتر است در انتخاب پرده سالن پذیرایی دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده جدید سالن پذیرایی را مشاهده خواهید کرد.

یکی از مهم ترین فضاهای قابل دید در سالن پذیرایی پنجره ها هستند که این فضا می تواند منظره ای از کل خانه را به بیننده القا نماید بنابراین بهتر است انتخاب مدل پرده برای سالن پذیرایی به صورت هوشمندانه و صحیح انجام شود.

مدل پرده پذیرایی مدرن

مدل پرده مد امسال برای سالن پذیرایی

پرده پذیرایی در انواع مدل های پرده سلطنتی و پرده مدرن موجود است. اگر شما تمایل دارید دکوراسیون سالن پذیرایی تان خاص و بی نظیر به نظر برسد بهتر است طرح و رنگ پرده سالن پذیرایی را با توجه به سبک دکوراسیون پذیرایی و رنگ هایی که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار گرفته است انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده مد امسال را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

مدل پرده برای سالن پذیرایی

مدل پرده سالن پذیرایی مد امسال شیک و زیبا

پرده یکی از مهم ترین وسایل تزیینی در سالن پذیرایی که طرح و رنگ آن تاثیر زیادی روی جذابیت دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی دارد. پرده سالن پذیرایی باید با سبک دکوراسیون پذیرایی مطابقت و همخوانی داشته باشد و علاوه بر این رنگ و بافت و طرح پرده سالن پذیرایی باید متناسب با سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی باشد.
مدل پرده پذیرایی مد امسال در انواع مدل های بدون والان و با والان موجود هستند که بهتر است برای جذابیت بیشتر پنجره های پذیرایی پارچه والان پرده و یا پارچه پرده را ساده و بدون طرح انتخاب کنید.
برای دوخت پرده های سالن پذیرایی از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که بهتر است طرح پارچه پرده برای سالن پذیرایی را با توجه به طرح پارچه مبلمان و طرح قالی و … انتخاب کنید.

پرده مد امسال

مدل پرده مدرن و شیک سالن پذیرایی

مدل پرده زیبا برای سالن پذیرایی

مدل پرده طرح دار

مدل پرده شیک مخصوص سالن پذیرایی

مدل پرده سفید و شیک

مدل پرده پذیرایی مد امسال

مدل پرده سلطنتی مد امسال

مدل پرده مد امسال دو رنگ

مدل پرده زیبا و شیک

مدل پرده شیک

مدل پرده شیک

مدل پرده شیک مد امسال

مدل پرده شیک و مدرن سالن پذیرایی


توجه داشته باشید که پرده سالن پذیرایی بیشتر فضای دیوار سالن پذیرایی را اشغال می کند بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ پرده دقت و وسواس لازم را به خرج دهید تا دکوراسیون سالن پذیرایی بدون نقص و جذاب تر به نظر برسد.
انتخاب رنگ پارچه پرده یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید در سالن پذیرایی از پرده های رنگی استفاده کنید بهتر است رنگ پرده را از ترکیب رنگ های به کار رفته در دکوراسیون سالن پذیرایی انتخاب کنید. اگر همه وسایل موجود در سالن پذیرایی را از بین رنگ های روشن و سفید انتخاب کرده اید رنگ پرده سالن پذیرایی را تیره انتخاب کنید و اگر بیشتر وسایل موجود در سالن پذیرایی تان دارای رنگ تیره هستند رنگ پرده سالن پذیرایی را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید.

مدل پرده مدرن سالن پذیرایی

مدل پرده شیک و زیبا مد امسال

مدل پرده سلطنتی

مدل پرده سالن پذیرایی ساده و زیبا

مدل پرده مد امسال شیک و جدید

مدل پرده ساده و زیبا

مدل پرده

مدل پرده سالن پذیرایی شیک و زیبا

مدل پرده خاکستری مد امسال

مدل پرده شیک و مدرن

مدل پرده سلطنتی و زیبا

مدل پرده شیک سالن پذیرایی

مدل پرده طرح دار و شیک

مدل پرده شیک و زیبا

مدل پرده سالن پذیرایی مد امسال

در این مطلب با انواع مدل پرده مد امسال برای پذیرایی ها با دکوراسیون کلاسیک و مدرن آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید از بین آن ها مدل پرده مناسب و شیکی را برای سالن پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

بازدید : 30,051 بار
مدل پرده برای سالن پذیرایی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,770