چیدن میز آرایش و چیدن لوازم آرایش روی میز توالت و آموزش ساخت جای لوازم آرایش و چیدمان لوازم ارایشی در مغازه و چیدمان دراور و تزیین میز آرایش قهوه ای و و تزیین لوازم ارایش و تغییر میز آرایش و تزیین میز ارایش با وسایل دور ریختنی و چیدن میز آرایش عروس و چیدمان میز آرایش نوعروس و چیدمان میز توالت عروس و چیدن لوازم آرایش در کشو در ایرناک ببینید.

تزیین و چیدمان مدرن لوازم آرایشی میز آرایش عروس

چیدمان میز آرایش یکی از دغدغه های عروس خانم ها است و دوست دارند آن را به زیباترین شکل و کاملا مرتب بچینند ، برای چیدن لوازم آرایش روی میز و داخل کشو ایده های مختلفی وجود دارد که باعث میشوند میز آرایش مرتب و شیکی داشته باشید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.تزیین و چیدمان لوازم آرایشی میز آرایش عروس + عکس در ایرناکتزیین و چیدمان لوازم آرایشی میز آرایش عروس + عکس در ایرناک

هرچه دکوراسیون اتاق خواب مرتب باشد اما میز آرایش به هم ریخته باشد فایده ندارد ، میز آرایش باید در عین مرتب بودن شیک چیده شده باشد که برای این کار نیاز به سلیقه و خلاقیت فراوان دارید.

چیدن میز آرایش نوعروس

چیدن میز آرایش نوعروس

نحوه چیدن میز توالت عروس

نحوه چیدن میز توالت عروس

فکری برای لاک ها بکنید و آن ها را به صورت مرتب یک گوشه از میز یا داخل جای مخصوص لاک ها بچینید تا روی میز را زیاد شلوغ نکنند. لاک ها را داخل کشو نگذارید و سعی کنید حتما روی میز باشند زیرا رنگ های مختلف و ظاهر جالب آن ها میز آرایش تان را حسابی زیبا میکنند.

یک گلدان کوچک که داخل آن گل های زیبا و خوش رنگ وجود دارند میتوانند کمک بزرگی به شما در دیزاین میز آرایش بکنند ، گل های طبیعی یا مصنوعی فرقی نداد فقط از وجود آن ها روی میز غافل نشوید.

چیدن لاک روی میز آرایش

چیدن لاک روی میز آرایش

میتوانید از ظرف های استوانه ای شکل که مانند لیوان هستند برای مداد ها و قلم موهای آرایشی استفاده کنید. مدادها داخل یک لیوان ، قلم موهای کوچک داخل یک لیوان و قلم موهای بزرگ داخل یک لیوان جداگانه قرار دهید.

تزیین میز آرایش با ایده های شیک

تزیین میز آرایش با ایده های شیک

نحوه نظم دهی میز آرایش

نحوه نظم دهی میز آرایش

به تصویر زیر نگاه کنید و اگر همچین ظرفی در منزل دارید که بلا استفاده مانده است از آن برای روی میز آرایش استفاده کنید و ادکلن هایتان را در آن بچینید. این کار نمای فوق العاده ای به میز آرایش تان میدهد.

چیدن ادکلن روی میز آرایش

چیدن ادکلن روی میز آرایش

چیدن لوازم آرایش روی میز و داخل کشو

چیدن لوازم آرایش روی میز و داخل کشو

این مطلب مفید بود؟
تزیین و چیدمان لوازم آرایشی میز آرایش عروس + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,260