تصوراتی که از نحوه لباس پوشیدن خانم ها در کشورهای مختلف داریم ممکن است با واقعیت در تضاد باشد.

تصوراتی که از نحوه لباس پوشیدن خانم ها در کشورهای مختلف داریم ممکن است با واقعیت در تضاد باشد. به عنوان مثال همیشه تصور می کنیم که زنان شرقی لباس های رنگ مشکی می پوشند ، یا معتقدیم که زنان فرانسوی علاقه زیادی به کلاه دارند یا ایتالیایی های تابع مد یک روز را نمی توانند بدون خرید کردن سر کنند. اما باید بگویم که این دیدگاه ها و تصورات هیچ تطابقی با واقعیت ندارند.پوشش خانم ها در کشورهای مختلف از تصور ما تا واقعیت در ایرناک پوشش خانم ها در کشورهای مختلف از تصور ما تا واقعیت در ایرناک

پوشش خانم ها در کشورهای مختلف چگونه است؟

بیایید برای اثبات این موضوع سفری به اولویت های مد زنان در کشورهای مختلف داشته باشیم.

ایران

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

تصوری که کشورهای دیگر در رابطه با زنان ایرانی دارند پوشیدن لباس های رنگ مشکی است. اما زنان ایرانی در انتخاب رنگ های متنوع لباس آزاد هستند و طوری رنگ ها را با هم ست می کنند که یک ترکیب فراموش نشدنی با استایل شرقی ایجاد کنند.


ژاپن

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

درست است که بعضی از دختران ژاپنی علاه دارند به سبک شخصیت های انیمیشنی (دامن کوتاه با کفش های ساق دار) لباس بپوشند. اما بیشتر خانم های ژاپنی ترجیح می دهند لباس های شیک و جذاب و منحصر به فرد بپوشند. از لباس های مورد علاقه آن ها جوراب ها و لوازم جانبی زیبا و لباس های راسته است.


فرانسه

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

یک خانم شیک پاریسی لباس های ساده با طراحی شیک به تن می کند. لباس های ساده بدون هیچ زرق و برق و سبک لباس های مردانه باعث شهرت سبک لباس های زنان فرانسوی شده است.


ایتالیا

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

بر عکس اعتقاد خیلی ها همه زنان ایتالیایی به لباس های طرح دار و لوازم جانبی بزرگ علاقه ندارند. در واقع مدگراها در ایتالیا مناسب سنشان لباس می پوشند. خانم های جوان تر لباس های رسمی به تن می کنند و خانم های مسن تر لباس های مطابق مد روز می پوشند. زنان این کشور به لباس های خود اهمیت زیادی می دهند و دائم لباس های شان را تغییر می دهند.


روسیه

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

دختران روسی در زیبایی بی نظیرشان شهرت جهانی دارند. اولین دلیل تنوع نژادی این مرز و بوم است. دلیل دوم این است که زنان روسی علاقه دارند همیشه ظاهری جذاب داشته باشند. به همین دلیل زمان زیادی صرف ظاهرشان می کنند. به عنوان مثال حتی اگر دمای هوا زیر صفر درجه هم باشد یک زن روسی کفش های پاشنه بلند را کنار نمی گذارد. امروزه در خیلی کشورها زنان لباس های آزاد می پوشند اما زنان روسی هنوز هم لباس های شیک و زنانه را کنار نگذاشته انند.


بریتانیای کبیر

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

آیا هنوز هم تصور می کنید که زنان بریتانیا کت های کلاسیک و لباس های پشمی شطرنجی می پوشند؟ خیر تصور شما غلط است. زنان این کشور می دانند انواع و اقسام لباس ها و لوازم جانبی را چگونه با هم ست کنند. آن ها هیچ هراسی از تجربه انواع مدها ندارند و معمولا در دنیای مد یک قدم جلوتر از دیگران هستند زیرا لندن مهد تولد مد است.


چین

پوشش و تیپ دیدنی دختران و زنان در کشورهای مختلف

در این کشور مد به سرعت تغییر می کند. چین یکی از کشورهایی است که دخترانش معتاد به خرید هستند. امروزه چینی ها سبک مد خودشان را دارند. آن ها لباس های آرم دار ، جواهرات زیبا و رنگ های روشن می پوشند. آن ها از تجربه جدید نمی ترسند و همیشه دنبال تنوع هستند.

برگرفته از کوکا

بازدید : 10,614 بار
پوشش خانم ها در کشورهای مختلف از تصور ما تا واقعیت
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,680