ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.

با شلوار راسته جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟

برای ست کردن کفش و شلوار باید به جنس ، رنگ و سبک شلوار توجه کنید مثلا همانطور که میدانید به هیچ وجه نمیشود شلوار پارچه ای و رسمی را با کتانی ست کرد ، ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.با شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس در ایرناکبا شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس در ایرناک

ترفندهای ست کفش با شلوار

ترفندهای ست کفش با شلوار

1- رنگ شلوار جین مهمترین چیز است ، بد نیست که بدانید هر چه شلوار جین تان رنگ تیره و پررنگ تری داشته باشد شیک تر است.

2- از آنجایی که شلوار های جین جنس های ضخیم و سنگینی دارند بهتر است با کفش هایی که وزن های سنگین تری دارند مانند کفش های چرم ست شوند.

3- کفش های ورزشی ، کتانی و کفش های راحتی را میتوانید با شلوار جین همراه کنید زیرا آن ها به نوعی مکمل شلوار جین به حساب می آیند و در نهایت استایل ایده آلی به شما میبخشند.

کتانی ست با شلوار جین

کتانی ست با شلوار جین

4- اگر دوست دارید شلوار جین تان روی چکمه تان قرار بگیرد و نمیخواهید شلوارتان را داخل چکمه بگذارید بهتر است از شلوار جین دمپا گشاد استفاده کنید و آن را به راحتی روی چکمه تان بکشید.

5- در انتخاب رنگ کفش هیچ محدودیتی برایتان وجود ندارد و میتوانید هر رنگ کفشی را با شلوار جین ست کنید فقط باید رنگ کفش تان را با لباس بالاتنه تان ست و هماهنگ کنید.

ست شلوار لی روشن و کفش

ست شلوار لی روشن و کفش

6- شلوار جین های زغالی یا آبی نفتی را باید با کفش هایی به سبک مری جین ست کنید.

با شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,610