هنگام انتخاب کفش به پاشنه کفش نیز توجه نمایید و کفشی با پاشنه ای را انتخاب کنید که فرم، بلندی و حتی قوس آن مناسب اندام شما باشد. با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید تا به شما بگوییم که کدام پاشنه کفش مناسب اندام شماست .

انداره پاشنه کفش مناسب خانمهای قد کوتاه ، قد بلند ، چاق و لاغر

سلامت پاها و ستون فقرات با استفاده از یک جفت کفش نامناسب در معرض آسیب قرار می گیرند بنابراین باید در انتخاب کفش تنها طرح ومدل آن را در نظر نگیرید . هنگام انتخاب کفش به پاشنه کفش نیز توجه نمایید و کفشی با پاشنه ای را انتخاب کنید که فرم ، بلندی و حتی قوس آن مناسب اندام شما باشد. با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید تا به شما بگوییم که کدام پاشنه کفش مناسب اندام شماست .طول پاشنه کفش مناسب خانمهای قد کوتاه ، قد بلند ، چاق و لاغر در ایرناکطول پاشنه کفش مناسب خانمهای قد کوتاه ، قد بلند ، چاق و لاغر در ایرناک

راهنمای کفش مناسب برای اندام گوناگون

کدام پاشنه کفش مناسب یک خانم بلندقد است؟

اگر شما فرد قد بلندی هستید نیاز نیست که کفش پاشنه بلند بپوشید اما اگر به پوشیدن این کفش ها علاقه دارید تمامی فرم های مختلف آن را امتحان کنید اما فراموش نکنید که بلندی پاشنه نباید از 5 سانتی متربیشتر باشد.

اگر شما قد بلند و لاغر اندام و ظریف هستید ، پاشنه های چهارگوش ، یک سره و پاشنه پلتفرم مناسب شماست اما اگر قد بلندو اندام چاقی دارید از پاشنه های نازکی استفاه کنید که شما را ظریف تر نشان دهد.

کفش پاشنه بلند مناسب قد بلند ها

پاشنه ی مناسب برای خانم های قد بلند

کدام پاشنه کفش مناسب یک خانم کوتاه قد است؟

اگر قد شما کوتاه تر از 160 سانتی متر است ، می توانید هر نوع کفشی با هر پاشنه ای را بپوشید . هر نوع پاشنه کفشی از پاشنه های یک سره گرفته تا پاشنه های سوزنی برای شما مناسب است . هر چه پاشنه کفش شما بلندتر باشد اندامتان را کشیده تر و شما را بلند تر نشان می دهد به طوری که کوتاهی قد شما از چشم دیگران پنهان خواهد شد . توجه داشته باشید که اگر قد کوتاه و اندام چاقی دارید کفش هایی با پاشنه های دو یا سه سانتی نپوشید .

سلبریتی هایی که قد کوتاه دارند (قد کمتر از 160 سانتی متر) :

  • آریانا گرانده ( Ariana Grande ) – 1 متر و 53 سانتی متر
  • الن پیج ( Ellen Page ) – 1 متر و 55 سانتی متر
  • لیدی گاگا ( Lady Gaga ) – 1 متر و 55 سانتی متر
  • ونسا هادجنز ( Vanessa Hudgens ) – 1 متر و 55 سانتی متر
  • میسی ویلیامز ( Maisie Williams ) – 1 متر و 55 سانتی متر
  • الیزابت تیلور ( Elizabeth Taylor ) – 1 متر و 57 سانتی متر
  • امیلیا کلارک ( Emilia Clarke ) – 1 متر و 57 سانتی متر
  • سلما هایک ( Salma Hayek ) – 1 متر و 57 سانتی متر
  • کریستینا آگیلرا ( Christina Aguilera ) – 1 متر و 57 سانتی متر
  • آماندا سیفرید ( Amanda Seyfried ) – 1 متر و 59 سانتی متر

این افراد ستارگانی هستند که قدشان تقریبا یک متر و پنجاه سانتی متر است اما به علت پوشیدن کفش های پاشنه بلند ، بلندتر از این اندازه به نظر می رسند.

 پاشنه مناسب کفش خانم ها قد کوتاه

پاشنه ی مناسب کف برای خانم های قد کوتاه

کدام پاشنه کفش مناسب یک خانم با اندام پسرانه است؟

اگر اندام شما پسرانه است شما می توانید کفشی با پاشنه دوازده سانتی هم بپوشید اما اگر نمی خواهید که زیادی زنانه به نظر برسید ، کفش هایی با پاشنه های یک سره و راحت که به شما کمی ظرافت زنانه می بخشد ، کفش هایی با پاشنه های چهارگوش و کفش های باله پاشنه دار را به پا کنید اما هیچگاه کفش های پلتفرم و کفش هایی با پاشنه یک سره و زیادی پرحجم به پا نکنید.

پاشنه کفش مناسب برای خانمها

پاشنه ی کفش مناسب خانم ها با اندام پسرانه

کدام پاشنه کفش مناسب یک خانم چاق است؟

خانم هایی که اضافه وزن دارند و چاق هستند باید در انتخاب پاشنه کفش دقت کنند و کفشی را انتخاب نمایند که پاشنه بلند و سوزنی داشته باشد تا بتوانند چاقی برخی از اعضای اندام را پنهان سازند . به جز کفش با پاشنه سوزنی صندل های پاشنه بلند و کفش هایی با پاشنه های یک سره نیز برای این خانم ها مناسب است .

پاشنه ی مناسب کفش خانم ها چاق

پاشنه ی کفش مناسب خانم های چاق

دقت داشته باشید شما باید با انتخاب کفش پاشنه بلند سبب گردید تا اندامتان زیباتر و ظریف تر جلوه کند پس هیچگاه کفش هایی با پاشنه های کوتاه را نپوشید ، در نظر داشته باشید پلت فرم ها نیز گزینه های مطلوبی برای شما نیست.

طول پاشنه کفش مناسب خانمهای قد کوتاه ، قد بلند ، چاق و لاغر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,440