کیف و کوله های مدرسه بچه گانه و دخترانه مخصوص کلاس اولی ها مدل های فانتزی و عروسکی دارند که بچه ها را برای رفتن به مدرسه تشویق میکنند.

کیف مدرسه بچه گانه دختران ابتدایی

دختربچه های کلاس اولی هفت سال بیشتر ندارند و بهتر است از کیف های عروسکی برای مدرسه آن ها انتخاب کنید، کیف هایی که خیلی بزرگ نیستند و بسیار سبک اند زیرا مخصوص دختربچه های کوچک تولید شده اند. مدل کیف های عروسکی به قدری زیبا هستند که بچه ها عاشق شان میشوند و به نوعی به مدرسه رفتن هم علاقمند میشوند.کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ، اسپرت و شیک + عکس در ایرناک کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ، اسپرت و شیک + عکس در ایرناک

کیف مدرسه بچه گانه

کیف مدرسه بچه گانه فانتزی

بهترین رنگ ها برای کیف دختر بچه ها سفید و صورتی است، رنگ های تیره برای دختران کلاس اولی مناسب نیست. کیف بچه های کلاس اولی باید عروسکی و با طرح حیوانات فانتزی باشد زیرا با سلیقه آن ها هماهنگی دارند.

کیف مدرسه عروسکی

کیف مدرسه عروسکی دخترانه

نمونه هایی از بهترین مدل کیف و کوله های دخترانه برای کلاس اولی ها را در این بخش از دنیای مد ایرناک جمع آوری کرده ایم که فوق العاده دوست داشتنی و زیبا هستند.

کوله پشتی بچه گانه

کوله پشتی بچه گانه برای مدرسه

کیف مدرسه دبستان

کیف مدرسه دخترانه برای دبستان

کیف مدرسه کلاس اول

کیف مدرسه دخترانه برای کلاس اول

کوله پشتی عروسکی

کوله پشتی عروسکی دخترانه

کیف مدرسه ابتدایی

کیف مدرسه ابتدایی دخترانه

کیف مدرسه

زیباترین مدل کیف مدرسه دخترانه

کیف مدرسه دخترانه

کیف مدرسه دخترانه مناسب دبستان

بازدید : 26,894 بار
کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ، اسپرت و شیک + عکس
4.4
out of
5
(
7
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,580