با چند رنگ لاک و یا اکلیل میتوانید بدون هزینه قاب گوشی تان را از سادگی خارج کنید و تنوع دهید زیرا همه دختر خانم ها لاک دارند و اکلیل هم در هر خانه ای پیدا میشود.

ایده های دخترانه برای تزیین قاب گوشی

قاب گوشی را میتوان با لاک, نگین, مروارید, پارچه, اکلیل, چسب های رنگی, ماژیک, و انواع وسایل تزیینی دیگر تزیین کرد کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید قاب گوشی ساده تان را به زیباترین قاب گوشی تبدیل کنید. این مطلب مخصوص دخترخانم ها است زیرا این مدل های تزیین قاب گوشی دخترانه هستند, اگر قاب گوشی تان ساده است همین الان دست به کار شوید و با لاک ها و اکلیل های رنگی به سادگی قاب گوشی تان را تزیین کنید.تزیین قاب گوشی دخترانه با لاک و اکلیل + عکس در ایرناکتزیین قاب گوشی دخترانه با لاک و اکلیل + عکس در ایرناک

این مدل های تزیین قاب گوشی بسیار ساده هستند و میتوانید در کمترین زمان آن ها را انجام دهید. با چند رنگ لاک و یا اکلیل میتوانید بدون هزینه قاب گوشی تان را از سادگی خارج کنید و تنوع دهید زیرا همه دختر خانم ها لاک دارند و اکلیل هم در هر خانه ای پیدا میشود.

تزیین قاب گوشی با لاک

تزیین قاب گوشی با لاک

قاب انواع گوشی ها را با این ایده های جالب میتوان تزیین کرد, قاب گوشی ساده به درد دختر خانم ها نمیخورد پس قاب گوشی تان را به هر مدلی که دوست دارید تزیین کنید و از این همه خلاقیت لذت ببرید.

تزیین قاب گوشی با اکلیل

تزیین قاب گوشی با اکلیل

تزیین قاب موبایل دخترانه

تزیین قاب موبایل دخترانه

قاب گوشی دخترانه اکلیلی

قاب گوشی دخترانه اکلیلی

تزیین قاب گوشی با لاک های رنگی

تزیین قاب گوشی با لاک های رنگی

مدل های تزیین قاب گوشی

مدل های تزیین قاب گوشی

ایده های تزیین قاب گوشی آیفون

ایده های تزیین قاب گوشی آیفون

تزیین قاب گوشی دخترانه با لاک و اکلیل + عکس
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,440