پیراهن مردانه باید دقیقا اندازه تن شما باشد پس اگر همیشه در انتخاب سایز پیراهن مردانه به مشکل میخورید بهتر است در این بخش از ایرناک راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه را مشاهده کنید.

نکات مهم و ترفندهای انتخاب سایز پیراهن مردانه

پیراهن مردانه باید دقیقا سایز شما باشد تا وقتی آن را تن میکنید خودش را نشان بدهد و زیبا جلوه کند ، پیراهن مردانه نه باید یک سایز بزرگ باشد و نه یک سایز کوچک باید دقیقا اندازه تن شما باشد پس اگر همیشه در انتخاب سایز پیراهن مردانه به مشکل میخورید بهتر است در این بخش از ایرناک راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه را مشاهده کنید.راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه + 5 آیتم مهم در ایرناکراهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه + 5 آیتم مهم در ایرناک

ترفند های انتخاب سایز مناسب پیراهن مردانه

ترفند های انتخاب سایز مناسب پیراهن مردانه

قد پیراهن مردانه

قد استاندارد پیراهن طوری است که وقتی روی شلوار قرار میگیرد کمربند را کاملا میپوشاند ، پیراهن نباید طوری باشد که وقتی آن را تن میکنید کمربندتان مشخص باشد در این صورت آن پیراهن کوتاه است. پیراهن کوتاه یا پیراهن بلند اصلا مناسب نیست و باید سعی کنید پیراهنی انتخاب کنید که اندازه قد آن استاندارد باشد.

قد آستین

اگر سر آستین روی استخوان بزرگ مچ قرار بگیرد یعنی قد آستین پیراهن تان استاندارد است اما اگر بالای استخوان مچ باشد کوتاه است و اگر روی دست قرار بگیر است بلند است. قد آستین تان باید طوری باشد که وقتی روی آن کت میپوشید حدود دو سانت از سرآستین از آستین کت بیرون بزند.

قد آستین استاندارد پیراهن مردانه

قد آستین استاندارد پیراهن مردانه

کمر پیراهن

پیراهنی که مناسب شما باشد باید دکمه هایش به راحتی بسته شود و نوار دکمه ها صاف روی خط وسط سینه قرار بگیرند ، پیراهن تنگ پیراهنی است که دکمه ها به سختی بسته میشوند و فاصله بین دکمه ها باز میماند همچنین پیراهن گشاد هم روی کمرتان موج دار می ایستد و نوار دکمه ها روی یک خط صاف قرار نمیگیرد بلکه موج دار می ایستد.

یقه پیراهن

یقه پیراهن تان باید طوری باشد که گردن تان را به آرامی لمس کند البته بدون هیچ فشاری ، یقه ای که به گردن فشار وارد کند تنگ است و یقه ای که گردن را لمس نکند گشاد است.

سایز یقه استاندارد پیراهن مردانه

سایز یقه استاندارد پیراهن مردانه

سرشانه پیراهن

اگر برش حلقه آستین دقیقا روی محل اتصال شانه و بازو قرار بگیرد یعنی سایز پیراهن تان استاندارد است اما اگر برش حلقه آستین بالای شانه باشد یعنی این پیراهن تنگ است و اگر برش حلقه آستین پایین تر از شانه باشد و حالت افتاده به خود بگیرد یعنی این پیراهن گشاد و بزرگ است.

این مطلب مفید بود؟
راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه + 5 آیتم مهم
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,480