پوشیدن شلوار دمپا گشاد خوب است اما به شرطی که بدانید آن را با چه مدل کفشی ست کنید، انتخاب کفش مناسب با شلوار گشاد شما را خوش استایل میکند.

ست کفش با شلوار دمپا گشاد

ست کردن کفش با شلوارهای تنگ راحت تر از شلوارهای دمپا گشاد است زیرا با شلوارهای تنگ میتوانید هر کفشی که دوست دارید بپوشید اما شلوارهای دمپا گشاد اینگونه نیستند و با هر چیزی ست نمیشوند پس باید در انتخاب کفش دقت کنید.شلوار دمپا گشاد را با چه کفشی بپوشیم؟ + تصاویر در ایرناکشلوار دمپا گشاد را با چه کفشی بپوشیم؟ + تصاویر در ایرناک

کفش مناسب برای شلوار دمپا گشاد

کفش مناسب برای شلوار دمپا گشاد

اگر اهل پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد هستید در این بخش از ایرناک همراه ما باشید تا بدانید چه کفش هایی را میتوانید با شلوارهای گشاد ست کنید.

کفش های لژ دار

کفش های لژدار انتخاب خوبی برای ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند و جلوه خوبی به آن ها میبخشند ، راه رفتن هم با کفش های لژدار راحت است و میتوانید خوشتیپی با شلوار گشاد و کفش های لژدار را تجربه کنید. اگر قد کوتاهی دارید و با کفش های پاشنه بلند نمیتوانید درست راه بروید بهترین گزینه برای شما کفش های لژدار هستند که هم قدتان را بلند تر نشان میدهند و هم راه رفتن با آن ها راحت است.

کفش لژدار با شلوار دمپا گشاد

کفش لژدار با شلوار دمپا گشاد

کفش های پاشنه بلند

بهترین کفشی که میتوانید با شلوارهای دمپا گشاد ست کنید کفش های پاشنه بلند هستند ، وقتی شلوارهای دمپا گشاد را با کفش های پاشنه بلند میپوشید یعنی خوشتیپ بودن خود را تضمین کرده اید . ترکیب شوار دمپا گشاد با کفش پاشنه بلند یک ترکیب بی نظیر است که شما را باکلاس و خوش استایل نشان میدهد.

کفش مناسب شلوار دمپا

کفش مناسب شلوار دمپا

کفش اسپرت

شلوارهای دمپا گشاد را دختران جوان با کفش های اسپرت و بدون پاشنه ست میکنند ، ست شلوار گشاد و کفش اسپرت انتخاب خوبی برای دختران و خانم های جوان است.

شلوار دمپا گشاد با کفش اسپرت

شلوار دمپا گشاد با کفش اسپرت

این مطلب مفید بود؟
شلوار دمپا گشاد را با چه کفشی بپوشیم؟ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,020