در این بخش از دنیای مد ایرناک لباسی های را به شما معرفی میکنیم که نباید در جشن عروسی به تن کنید.

لباس های مردانه که مناسب جشن عروسی نیستند!

لباسی که آقایان در مراسم عروسی به تن میکنند بسیار بااهمیت است و باید در انتخاب آن دقت کرد ، بهترین لباس مردانه برای مراسم عروسی لباس های رسمی هستند اما بدترین لباس ها کدامند؟ در این بخش از دنیای مد ایرناک لباسی های را به شما معرفی میکنیم که نباید در جشن عروسی به تن کنید.لباس های مردانه ممنوع برای جشن عروسی! در ایرناکلباس های مردانه ممنوع برای جشن عروسی! در ایرناک

بدترین لباس ها برای مراسم عروسی

بدترین لباس ها برای مراسم عروسی

- یکی از بدترین اکسسوری ها برای مراسم عروسی کلاه است سعی کنید اگر در طول مسیر کلاه به سرتان داشتید هنگام ورود به مراسم عروسی آن را از سرتان بردارید ، هرگز با کلاه به مراسم عروسی نروید.

- پوشیدن کفش اسپرت برای مراسم عروسی خنده دار است زیرا قرار نیست آنجا فوتبال بازی کنید ، خواهشا هرگز با کتانی به مراسم عروسی نروید و به جای آن کفش رسمی و مجلسی بپوشید.

لباس های نامناسب مردانه برای عروسی

لباس های نامناسب مردانه برای عروسی

- تیپ سر تا پا مشکی نیز برای مراسم عروسی مناسب نیست زیرا باید فرقی بین مراسم عروسی و مجلس عزا باشد ، پس اگر کت و شلوار مشکی میپوشید حتما پیراهن رنگی با آن ست کنید.

- سویشرت ، هودی و تاکسیدو جزو لباس های نامناسبی هستند که برای مراسم عروسی انتخاب میکنید ، اینگونه لباس ها در موقعیت های دیگری مورد استفاده قرار میگیرند نه جشن عروسی.

برای مراسم عروسی چی نپوشیم؟

برای مراسم عروسی چی نپوشیم؟

- شلوار جین اگر برای همه موقعیت ها و مناسبت ها مناسب باشد برای مراسم عروسی مناسب نیست زیرا جشن عروسی حالت رسمی دارد و شلوار جین کاملا اسپرت است بهتر است به جای آن یک شلوار رسمی انتخاب کنید.

لباس های مردانه ممنوع برای جشن عروسی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,820