شاید شما هم یکی از علاقه مندان به رفتن کنسرت خوانندگان مشهور باشید. یکی از مهم ترین تصمیمات شما انتخاب لباس است.

میخوام برم کنسرت چی بپوشم؟ لباس مناسب برای رفتن به کنسرت یا تئاتر

برای کنسرت چی بپوشم؟ شاید شما هم یکی از علاقه مندان به رفتن کنسرت خوانندگان مشهور باشید. یکی از مهم ترین تصمیمات شما انتخاب لباس است. در این مقاله ایرناک به شما پیشنهاد هایی را می دهد تا یک شب خاطره انگیز را در کنسرت خواننده مورد علاقه خود داشته باشید.میخوام برم کنسرت چی بپوشم؟ لباس مناسب برای رفتن به کنسرت یا تئاتر در ایرناکمیخوام برم کنسرت چی بپوشم؟ لباس مناسب برای رفتن به کنسرت یا تئاتر در ایرناک

مخصوص خانمها

رنگ های فسفری یا به عبارتی شب تاب (بلک لایت) در ساخت تیشرت ، عینک ، دستبند و… استفاده می شوند. این رنگ ها دارای فسفر سانس هستند که باعث درخشش در تاریکی می شوند. شما می توانید این رنگ ها را به صورت جدا تهیه کنید و روی لباس خود به هر طرحی که می خواهید بکشید. البته دستبند ها ، عینک ها ، لاک و ریمل و دیگر اکسسوری ها را می توانید به این رنگ ها آغشته کنید یا آن ها را به صورت آماده تهیه کنید. تیشرت هایی نیز برای مهمانی ها و کنسرت ها طراحی شده اند که در طرح خود مواد فسفرسانس را دارا هستند و در تاریکی به درخشش در می آیند.

شما هم می توانید با تهیه این مواد یک شب بی نظیر و به یاد ماندنی را در کنسرت خواننده محبوب خود داشته باشید و مانند یک ستاره بدرخشید.

خانمها برای کنسرت چی بپوشن

خانمها برای کنسرت چی بپوشن

لباس مناسب خانمها برای کنسرت

لباس مناسب خانمها برای کنسرت

مدل لباس مناسب خانمها برای کنسرت

مدل لباس مناسب خانمها برای کنسرت

تیپ خانمها در کنسرت

تیپ خانمها در کنسرت


مخصوص آقایان

تیپ آقایان در کنسرت

تیپ آقایان در کنسرت

برادرای گلم اگه اولین باره می خواید برید کنسرت و این سوال تو ذهنتونه که برای کنسرت چی بپوشم جای درستی اومدید. کنسرت رفتن یکی از کارهایی هستش که مییونه روحیه شما رو خیلی بالا ببره و بهتون انرژی بده. البته اگه بدونید که چه چیزی بپوشید خیلی بیشتر بهتون خوش میگذره.اگر با ایرناک همراه باشید دیگه نیاز نیست از خودتون بپرسید برای کنسرت چی بپوشم؟

۱- جین و سوییشرت

یکی از مطمئن ترین لباسایی که در هر مناسبتی میشه پوشید. البته گفته میشه که بهتره معمولا لباسی بپوشید ، که شبیه خواننده یا اعضای باندش بنظر بیاید. ولی بازم دلیل نمیشه که وقتی به کنسرت مثلا خواجه امیری میری ، کت و شلوار بپوشی. از قدیم گفتن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ واقعا چرا؟ اگه با کت دو تا بشکن بزنی ، فردا باید بدیش خشکشویی ی اینکه منتظر باشی کت سیاهت ، مدل گورخری بشه. در ضمن بعله ، خواجه امیری هم آهنگ بشکن زدنی داره.

جین و سویشرت

لباس مناسب آقایان در کنسرت

۲- کفش

درسته که مثل اجنبی ها خودباخته ما تو کنسرتامون بالا پایین نمیپریم ولی هنگام خروج و ورود رو یادتون باشه. برخی از دوستان خیلی دوس دارند بقیه رو هل بدن و کلا صف رو فشرده کنن. اگه در این مواقع کفش جلو باز پاتون باشه ، واای. نمیگم کفش کار بپوشید ولی کفشی بپوشید که حداقل ۵ ساعت توش احساس راحتی کنید.

۳- سوییشرت

اگه تا حالا کنسرت رفته باشی ، متوجه هستی وقتی خواننده میپرسه چی بخونم و شما تو صف جلو باشی یعنی حداقل یک لیتر تف سمتت پرتاب میشه. تازه شانس بیاری پشتیت ویار نوشابه نکرده باشه. در این واقع پوشیدن یک سوییشرت کلاهدار ، البته خیلی نازک ، خیلی میتونه به حفظ ظاهر کمک کنه. چرا که برخی خواننده ها عادت دارن بعضی از طرفدارا رو میبرن رو سکو. مطمئنم دوست نداری با اون یک لیتر بالا باشی.

لباس مناسب برای رفتن به کنسرت برای خانمها و آقایان

اگر می خواهید به تئاتر یا اپرا بروید ، باید از قبل بدانید که چگونه لباس بپوشید و از قوانین تعیین شده پیروی کنید. در شهرهای بزرگ ، خانمها غالباً لباس های معتدل به رنگ مشکی ، آبی یا قرمز را برای رفتن به تئاتر می پوشند. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما نیاز به پوشیدن لباس از این رنگ ها دارید. شما می توانید با رنگ های دیگر آزمایش کنید. آقایان معمولاً با کت و شلوار به رنگ تیره به تئاتر می آیند.

میخوام برم کنسرت چی بپوشم؟ لباس مناسب برای رفتن به کنسرت یا تئاتر
4.4
out of
5
(
8
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,970