اگر دلتان نمی آید که شلوار لی خود را دور بیاندازید می توانید در خانه با کمی حوصله شلوار تنگ خود را گشاد کنید. تا پایان این مطلب همراه این بخش از دنیای مد ایرناک باشید تا ترفندهای گشاد کردن شلوار لی را بیاموزید.

آیا شلوار لی جا باز میکند؟چگونه سایزش را گشاد کنیم؟

گاهی پیش می آید که شلواری که خریده یا کادو گرفتید ، برایتان تنگ است و یا پس از گذشت مدتی شلوار جین شما برایتان تنگ می شود . اگر دلتان نمی آید که شلوار لی خود را دور بیاندازید می توانید در خانه با کمی حوصله شلوار تنگ خود را گشاد کنید. تا پایان این مطلب همراه این بخش از دنیای مد ایرناک باشید تا ترفندهای گشاد کردن شلوار لی را بیاموزید.چگونه سایز شلوار جین تنگ را گشاد کنیم؟ در ایرناکچگونه سایز شلوار جین تنگ را گشاد کنیم؟ در ایرناک

گشاد کردن شلوار لی تنگ

چگونه شلوار جین تنگ را گشاد کنیم؟

ترفندهای گشاد کردن شلوار جین تنگ

شلوار مرطوبتان را بپوشید

شلوار خود را با آب بشویید و هنگامی که هنوز مرطوب است آن را بپوشید و با آن راه بروید تا جا باز کند و برایتان گشاد شود.

ضربه زدن

برای گشاد شدن شلوار لی با چیزی مانند کفش کتونی به آن ضربه بزنید بد نیست.

پوشیدن شلوار در خانه

اگر بتوانید شلوار لی تنگ خود را در خانه بپوشید کم کم جا باز می کند و فشار کمتری به پاها وارد می کند و هر روز احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

جا باز کردن شلوار لی

گشاد کردن شلوار جین تنگ با پوشیدن در خانه

روش های گشاد کردن سایز شلوار جین تنگ

نرمش کنید

اگر می خواهید شلوار لی تان برای شما کمی گشاد شود ، شلوارتون رو بپوشید و کمی نرمش کنید تا جا باز کند.

دوختن یک تکه کش کوچک

اگر شلوار شما برایتان از قسمت کمر تنگ است قسمت کمر شلوار خود را قیچی زده و یک تکه کش به آن اضافه کنید.

شلوارتان را کمی بکشید!

آسان ترین روش برای گشاد کردن شلوار لی این است که آن را با آب ولرم مرطوب کرده و روی زمین پهن کنید سپس شلوار را زمانی که مرطوب است به هر طرفی که می خواهید بکشید تا برایتان گشاد شود و نگران نباشید. اگر شلوار اندازه شما نشد دوباره آن را با آب ولرم خیس کنید و بکشید.

گشاد کردن سایز شلوار جین

خیس کردن و کشیدن شلوار جین تنگ

برای گشاد کردن شلوار جین تنگ این کارها را انجام دهید

در وان آب گرم بنشینید!

برای گشاد شدن شلوار جین خود ابتدا شلوار جینتان را بپوشید و همانطور که شلوار به پا دارید درون وان آب گرم بنشینید سپس شلوار را از پا خارج کنید و اجازه دهید تا خشک شود . آب گرم سبب کش آمدن الیاف پارچه و شل شدن و گشاد شدن آن می شود.

نوار دور شلوار را به دقت جدا کنید

این روش پیشرفته تر است و به تبحر نیاز دارد اما برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب بهترین تکنیک است . چنانچه در این بخش جالب دنیای مد ایرناک گفته ایم ابتدا 5 تا 7 سانتی متر درزهای کناری شلوارتان را بشکافید و در این محل نوار دو شلوار را ببرید سپس برای افزایش دور کمر تکه پارچه ی لی را به شلوار خود بدوزید.

تنگ کردن شلوار جین

گشاد کردن سایز شلوار جین تنگ

تکنیک های گشاد کردن شلوار جین تنگ

کمر شلوار را با احتیاط جدا کنید

اگر کمر شلوار جین شما به دلیل چاقی برایتان تنگ شده بود و به سادگی بسته نشد و به شکم فشار آورد کمر شلوارخود را جدا کنید اما این کار به کمی تخصص در خیاطی نیاز دارد پس بهتر است به یک خیاط مراجعه کنید تا کمر شلوار را پایین تر از خط شکم بدوزد.

چگونه سایز شلوار جین تنگ را گشاد کنیم؟
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,020