عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث تغییر رنگ دندان ها شود ، دندان ممکن است بر اثر پروسه های مختلف کم کم رنگ خود را از دست بدهد و مواد درونش تغییر کند.

شاید هرگز به این فکر نکنید که بد جویدن غذا این چنین می تواند روی ظاهر و سلامت بدن شما تاثیر گذار باشد .بعد از مطالعه ی این مطلب علمی هر نوع غذا و خوراکی را به صورت صحیح یعنی با استفاده از هر دو طرف فک بجوید.

ممکن است با وجود دندان های زرد، کج و شکسته تمایلی به لبخند زدن نداشته باشید. خوشبختانه امروزه با وجود خدمات دندانپزشکی ترمیم و زیبایی، گزینه های زیادی برای بهبود لبخند و افزایش اعتماد به نفس پیش رویتان قرار دارد.

بزاق، نقش مهمی در مراحل اولیه هضم با شکستن و نرم کردن غذا دارد.گاهی اوقات, شرایط سلامتی, عوامل محیطی, و یا داروها می توانند بر تولید و غلظت بزاق شما تاثیر بگذارند و باعث ایجاد ناراحتی و یا ایجاد چکه کردن در پشت گلوی شما شوند.

روشهای بسیاری برای حفظ و درخشش دندان شما و لبخندی زیبا وجود دارد خمیر دندان حرفه ای معرفی شده در این بخش از سلامت ایرناک سفیدکننده دندان رایج ترین نوع آن است.

برخی از غذاهای خوش مزه و مغذی توصیه شده در این بخش از سلامت دهان و دندان ایرناک را امتحان کنید تا بعد از کشیدن دندان عقل، بهبودی خود را آسان تر کنید.

محققان از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک امیدوار هستند که بتوانند از سلول های بنیادی خود بیمار برای رشد دندان سالم راهی پیدا کنند و علاوه بر آن ، دندان جدید در واقع در جای دندان خالی یک فرد رشد می کند.

دلایلی که در پشت آن وجود دارد ممکن است متعدد باشد، به همین دلیل که این ایده خوب است که آنچه را که طی چند روز گذشته خورده بودید، بررسی کنید، چطور احساسشان کرده اید و گاهی اوقات حتی به سابقه پزشکی خانواده تان رجوع کنید.

صفحه1 از9
کاربران آنلاین : 3,940