اخیرا مجسمه جالب و خنده دار چوبی از دونالد ترامپ در کشور بومی بانوی اول آمریکا یعنی اسلوونی رونمایی شد که توانست با حاشیه و واکنش های جالبی روبرو شود.

دونالد جان ترامپ یکی از ثروتمندترین افراد در آمریکا می باشد که دارای برج ها، آپارتمان ها و خانه ها در بهترین نقاط آمریکاست و ویلاهای متعدد و لوکس دارد . در این بخش از ایرناک برخی از زیباترین خانه ها و ویلاهای دونالد ترامپ را آورده ایم.

مردم محلی اسلوونی برای آنکه بتوانند شهر زادگاه بانوی اول آمریکا را بیشتر به دنیا معرفی کنند، تصمیم گرفتند تا با ساخت مجسمه ای این اقدام را انجام دهند.

ایوانکا ترامپ در کنفرانس مونیخ به همراه همسرش حضور یافت، لباس سراسر نارنجی او سوژه شده است.

ما قصد داریم مشخصات کلی اتومبیل این دو رئیس جمهور را که در صفحات مجازی به شدت از آن یاد می شوند را به شما کاربران معرفی کنیم.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اما آخرین حاشیه سخنرانی آقای ترامپ یکی از جالب ترین و پر حاشیه ترین حواشی ممکن تاکنون بود که قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با این حاشیه آشنا سازیم.

سال 2019 که به تازگی شروع شده است، اما باید دید که پیش بینی هایی که نوستراداموس در رابطه با سال 2019 انجام داده صحیح است یا خیر؟

زن جوان برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ 9 عمل جراحی پلاستیک را انجام داده است.

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 4,780