نشستن پشت مانیتور یا چیدن وسایل روی میز رایانه، اصولی دارد که اگر به درستی اجرا نشود ، سبب رسیدن آسیب به کاربر خواهد شد . در این بخش از دنیای مد ایرناک اصول چیدمان وسایل میز رایانه را آورده ایم .

تنوع زیاد در رنگ و طرح کاغذ دیواری اداری کار انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری را برای محیط های اداری دشوار کرده است با خواندن این مطلب از دنیای مد ایرناک می توانید بهترین نوع کاغذ دیواری را برای محیط اداری انتخاب کنید.

خوشبختانه با داشتن برخی خلاقیت های هوشمندانه ، می ‎توانید فضای موجود در کمد ، اتاق خواب و اشپزخانه خود را به حداکثر برسانید که در این قسمت از دنیای مد ایرناک به آن ها اشاره خواهیم کرد.

دفتر کار خانگی یا دفتر کاری که در یک مجتمع دارید تفاوتی در پذیرایی از مراجعه کننده و میهمان نخواهد داشت در هر دو بخش باید ظاهر و راحتی نشینمن مبلی را که خریداری می کنید در نظر بگیرید .

طراحی و تزیین دکوراسیون این کنج ها اگر به خوبی انجام شود، در زیباتر به نظر رسیدن خانه تاثیرگذار است و مشکل کمبود فضا و بهترین استفاده از فضاهای خالی خانه رو حل می کند.

برای خرید کمد و جالباسی ، برخی از نکات که در این بخش از دنیای مد ایرناک به آنها اشاره کرده ایم را باید رعایت کنید تا بتوانید یک کمد خوب و با کیفیت انتخاب کنید .

اینک زمان آن رسیده است که طراحی و تزیینات درب ورودی خانه تان را تغییر دهید. در این مقاله ما قصد نداریم که هر چیزی را به شما پیشنهاد کنیم و تنها ما می خواهیم در مورد ایده های منحصر بفرد و مدرن در این بخش از دنیای مد ایرناک آشنا سازیم.

راهنمای این بخش از دنیای مد ایرناک در مورد نحوه چیدمان مبلمان شامل ایده هایی برای انواع اتاق ها و فضاها است که حفظ این نکات اساسی به شما کمک خواهد کرد تا کارتان را به خوبی کامل کنید.

صفحه1 از51
کاربران آنلاین : 4,140