روز به پیامبر رسید حضرت محمد می باشد، او در غار حراء در سن 40 سالگی توسط فرشته وحی، حضرت جبرئیل از سوی خدا به پیامبری نایل شد .همزمان با فرارسیدن عید مبعث، در گزارش زیر می توانید شرح وقایع این روز را بخوانید.

وقایع و رویدادها مهم عید مبعث پیامبر اکرم
5.0
out of
5
(
2
) votes

در ادامه حکم طلا برای مرد و مضرات استفاده از طلا برای مردان و دلیل علمی حرام بودن طلا برای مردان و آیه قرآن درباره حرام بودن طلا برای مرد و آیا حلقه طلا برای مرد ضرر دارد و چرا طلا برای مرد ضرر دارد و ایا واقعا طلا برای مرد ضرر دارد و حکم دستبند چرم و طلا برای مرد را در ایرناک بخوانید.

در ادامه با موضوعات مهمی چون گناه چیست و انواع گناه کدام است وگناه چه آثاری در زندگی انسان دارد و تعریف گناه و انواع گناه در قرآن با شما در ایرناک خواهیم بود.

گناه چیست و چه آثاری در زندگی انسان دارد؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

شب مبعث از جمله شب های متبرکه ماه رجب المرجب است که در ادامه اعمال مبعث پیامبر و اعمال مخصوص شب عید مبعث و نماز عید مبعث و اعمال روز عید مبعث و غسل شب عید مبعث و روزه در عید مبعث را در ایرناک ببینید.

در ادامه صلوات ماه شعبان و صلوات امام سجاد در ماه شعبان و صلوات مخصوص ماه شعبان و اعمال آن و اعمال پر فضیلت ماه شعبان و اعمال ماه شعبان و صلوات شعبانیه و کشتی نجات را در ایرناک بخوانید.

دعا و صلوات مخصوص ماه شعبان از امام سجاد
5.0
out of
5
(
2
) votes

در ادامه با آموزش اعمال عید نوروز و اهمیت عید نوروز در اسلام و نماز عید نوروز و نماز عید نوروز چگونه خوانده میشود و نماز عید نوروز چند رکعت است و اعمال هنگام تحویل سال نو و دعای نوروزی و دعاهای عید نوروز و غسل و روزه عید نوروز و آداب عید نوروز از نظر علما و اسلام در ایرناک باشید.

کاربران آنلاین : 8,300