کارشناس علوم قرآنی درباره لزوم خواندن دعای توسل آقا امام زمان (عج) در ماه شوال توضیحاتی ارائه داد.

لزوم خواندن دعای توسل امام زمان (عج) در ماه شوال

علی محسنی راد کارشناس علوم قرآنی درباره علت لزوم خواندن دعای توسل امام زمان(عج) در ماه شوال گفت : شوال که پس از ماه پر خیر و برکت رمضان فرا می رسد ، فضیلت های بسیاری با خود به همراه دارد از این رو انجام دادن یکسری امور در این ماه سفارش شده است.فضیلت خواندن دعای توسل امام زمان (عج) در ماه شوال در ایرناکفضیلت خواندن دعای توسل امام زمان (عج) در ماه شوال در ایرناک

وی ادامه داد : صدقه دادن یکی از موضوعات مهمی است که بهتر است مومنان نسبت به آن در ماه شوال بیش از سایر ماه ها توجه داشته باشند چراکه صدقه هفتاد نوع بلا را دفع می کند.

این کارشناس علوم قرآنی تصریح کرد : صدقه دادن علاوه بر تاثیر مثبتی که برای فرد صدقه دهنده در پی دارد ، نوعی کمک به نیازمندان نیز محسوب می شود از این رو ثواب زیادی دراد.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد : کمک به نیازمندان که همواره از سوی خداوند در قرآن کریم مورد سفارش قرار گرفته در ماه شوال باید بیش از پیش توسط بندگان خدا پر رنگ شود چرا که این ماه با عیدی بزرگ و سرشار از برکت مانند عید سعید فطر آغاز شده است.

محسنی راد یادآور شد : بهتر است دینداران همواره به این موضوع توجه کنند که سنت نیکو و پسندیده صله رحم را در ماه شوال همواره ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد : خواندن زیارت امام حسین (ع) ، دعای توسل آقا امام زمان (عج) ، زیارت عاشورا و سوره های قرآن کریم از جمله اعمال ارزشمندی است که به جای آوردن آن ها در این ماه از ثواب بسیار زیادی برخوردار است.


mizan

فضیلت خواندن دعای توسل امام زمان (عج) در ماه شوال
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,940