حسین پاکدل ، امیر آقایی ، هوتن شکیبا ، هستی مهدوی ، پدرام شریفی ، رعنا آزادی ور ، فرزین محدث ، اندیشه فولادوند ، دنیا مدنی ، مهتاب ثروتی ، محمدرضا غفاری ، الهام پاوه نژاد ، نازنین صلح جو ، مهراب قاسمخانی در افتتاحیه نمایشگاه مهدی پاکدل حضور داشتند.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم محمد رسول الله به کارگردانی مجید مجیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

پیش از این حضور پریناز ایزدیار در سریال جیران قطعی شده بود و رعنا آزادی ور همبازی پریناز ایزدیار در این سریال حسن فتحی شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم کمدی لونه زنبور با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

جدیدترین عکس های رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلویزیون را از اینستاگرام این بازیگر گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

رعنا آزادی ور ، نوید محمدزاده ، رامبد شکرآبی و سیامک عباسی از جمله چهره های مشهور ایرانی هستند که در 17 فروردین متولد شده اند و امروز همزمان با سالروز درگذشت نعمت الله گرجی و خسرو فرخزادی هنرمند کشورمان است.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,890