در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم کمدی لونه زنبور با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

جدیدترین عکس های رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلویزیون را از اینستاگرام این بازیگر گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

رعنا آزادی ور ، نوید محمدزاده ، رامبد شکرآبی و سیامک عباسی از جمله چهره های مشهور ایرانی هستند که در 17 فروردین متولد شده اند و امروز همزمان با سالروز درگذشت نعمت الله گرجی و خسرو فرخزادی هنرمند کشورمان است.

بازیگران در دنیای بازیگری اتفاق های عجیبی را تجربه میکنند که گریم های ترسناک یکی از مهیج ترین آنهاست. چند نمونه از گریم های ترسناک بازیگران ایرانی را در ادامه مشاهده میکنید.

 محمد حسین لطیفی تصاویر تست گریم فیلم جدید "به وقت خماری" را به اشتراک گذاشته که رعنا آزادی ور را در این تست گریم مشاهده میکنید.

رعنا آزادی ور و سیروس الوند در مراسم اکران خصوصی فیلم "وقتی برگشتیم" ساخته وحید موساییان.

کاربران آنلاین : 2,860