روناک یونسی

سری به صفحه اینستاگرام روناک یونسی و پسرانش زدیم و جدیدترین تصاویر از آنها را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

روناک یونسی و همسرش محسن میری سال 90 در سریال سقوط آزاد با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواجی گردید که امروز هشتمین سالگرد آن است.

همین چند روز پیش بود که روناک یونسی با انتشار عکسی خانوادگی از 4 نفره شدن خانواده شان در طی چند سال نوشت و کمی پیش تر محسن میری از احتمال بچه دار شدن برای سومین بار صحبت کرد.

چالش عکس 10 سال قبل یکی از چالش های جدید فضای مجازی است که بازیگران مشهوری در آن شرکت کردند.

روناک یونسی و همسرش محسن میری با انتشار پست هایی جداگانه از رفاقت دیرینه با میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون گفتند و برایش سنگ تمام گذاشتند.

روناک یونسی بازیگر کشورمان تصویری از جواد عزتی ، فرهاد اصلانی و میلاد کی مرام در افتتاحیه جشنواره سینه ایران 2018 در تورنتو را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

عکس هایی جالب و متفاوت از شیطنت های مهراز پسر روناک یونسی به همراه عکس هایی از تیپ متفاوت خانم بازیگر را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

مهرسام پسر بزرگ روناک یونسی 5 ساله شد و روناک یونسی جشن تولد مفصلی با حضور امیر مقاره خواننده ماکان بند در کانادا برای پسرش گرفت.

کاربران آنلاین : 3,170