ریما رامین فر

خلاصه داستان فیلم زیر نظر و بازیگران فیلم زیر نظر و عکس پشت صحنه فیلم زیر نظر و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی زیر نظر و حواشی فیلم زیر نظر و عوامل ساخت فیلم زیر نظر را در ایرناک ببینید.

در ادامه خلاصه داستان فیلم زاپاس و بازیگران فیلم زاپاس و عکس پشت صحنه فیلم زاپاس و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی زاپاس و حواشی فیلم زاپاس به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی را در ایرناک ببینید.

در برنامه دورهمی ، مهران مدیری ، میزبان ریما رامین فر ، بازیگر سینما و تلویزیون بود. او در این برنامه ، درباره تفاوت سنی پنج ساله خود با امیر جعفری و علت دیر ازدواج کردن شان صحبت کرد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پایتخت 6 به همراه عکسهای پشت صحنه و حواشی سریال پایتخت 6 با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 5 فروردین همزمان با سالروز تولد ریما رامین فر ، کریم آتشی و همایون ارشادی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل امیر جعفری به همراه عکسهای خانوادگی با همسرش ریما رامین فر و فرزندش آیین و فیلمشناسی امیر جعفری با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل ریما رامین فر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی به همسر و پسرش آیین جعفری و فیلمشناسی ریما رامین فر با شما در ایرناک خواهیم بود.

امیر جعفری با انتشار عکسی از پسرش آیین در لباس فارغ التحصیلی درباره آموختن و مهرورزی به او توصیه هایی پدرانه کرد.

کاربران آنلاین : 6,160