سئو و بهینه سازی سایت

در عالم وبمسترها گرفتن بک لینک یکی از کارهای سخت و دشوار به حساب می آید. از طرفی باید بصورت دوره ای بک لینک های با کیفیت دریافت کرد تا ارزش سایت نزد گوگل بالا رود.

الگوریتم های امتیازی گوگل کار خود را از دسامبر سال 2000 تغییر داده است و همچنین قسمت ابزاری خود را گسترده کرده که به آن تولبار می گویند.. آپدیت کردن این تولبار دریایی از تغییرات را در صنعت سئو به وجود آورده است.

خطای ۴۰۴ (HTTP 404) یکی از کدهای وضعیت پروتکل انتقال ابرمتن می‌باشد که با عنوان خطای «یافت نشد» (Not Found) شناخته می‌شود. بدین معنی که سرور وب نمی‌تواند منبع درخواستی را پیدا کند.

در این مقاله می خواهیم چند تکنیک برای بهبود سایت شما آمورش دهیم. قبل از آموزش همیشه این جمله را به یاد داشته باشید که مطلب در دنیای سئو پادشاه می باشد.

در ابتدا به چند علت ایندکس نشدن و ثبت نشدن تصاویر در گوگل اشاره میکنیم و در انتها علت اصلی رو ذکر میکنم که مشکل ۹۹% وبمسترهای عزیز رو حل میکنه و باعث میشه که تصاویر سایتشون از این پس در گوگل ایندکس شود…

با قرار دادن کد Rich Snippets در وب سایتتون به نتایج جستجوی خود یک ظاهر منحصر به فرد میدید و محتوای نسبی سایت شما رو در نتایج جستجو نشون می ده.

عنوان صفحه تاثیر زیادی بر سئو سایت شما خواهد داشت و میتوانید با تعریف درست آن میزان ورودی سایت خود از گوگل را افزایش دهید. در ادامه دلایل اینکه چرا باید به سئو عنوان صفحه اهمیت بدهیم را ذکر میکنیم.

تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن بر روی سایت ها غیر قابل چشم پوشی می باشد. داشتن طراحی سایت حرفه ای ، بودن در صفحه اول گوگل و همچنین دیجیتال مارکتینگ دغدغه هر مدیر سایتی یا دارنده کسب و کاری می باشد.

کاربران آنلاین : 6,180