در این مقاله می خواهیم چند تکنیک برای بهبود سایت شما آمورش دهیم. قبل از آموزش همیشه این جمله را به یاد داشته باشید که مطلب در دنیای سئو پادشاه می باشد.

با قرار دادن کد Rich Snippets در وب سایتتون به نتایج جستجوی خود یک ظاهر منحصر به فرد میدید و محتوای نسبی سایت شما رو در نتایج جستجو نشون می ده.

عنوان صفحه تاثیر زیادی بر سئو سایت شما خواهد داشت و میتوانید با تعریف درست آن میزان ورودی سایت خود از گوگل را افزایش دهید. در ادامه دلایل اینکه چرا باید به سئو عنوان صفحه اهمیت بدهیم را ذکر میکنیم.

تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن بر روی سایت ها غیر قابل چشم پوشی می باشد. داشتن طراحی سایت حرفه ای ، بودن در صفحه اول گوگل و همچنین دیجیتال مارکتینگ دغدغه هر مدیر سایتی یا دارنده کسب و کاری می باشد.

سئو کاه سفید به روش های اصولی و درست بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که در این روش کلیه خط مشی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود و سئو کار در مسیر این قوانین حرکت می نماید.

نقشه سایت برای میدئو ها چگونع ساخته می شود و چه کاربرد هایی خواهد داشت؟ در ادامه همراه باشید تا با نقشه سایت ویدیویی آشنا شویم و در مورد جزئیات آن بیشتر بدانیم.

اگرچه خود گوگل و سایر موتور های جستجو می توانند به منابع سایت دسترسی پیدا کنند اما نقشه سایت یا سایت مپمی تواند به آن ها می توانند.

اگر می خواهید تصاویر وب سایت شما در نتیجه های جستجوی تصاویر گوگل نمایش داده شود، نقشه سایت تصویر در سئو بسیار مهم و تاثیر گذار است و می تواند از این طریق چندین بازدید کننده اضافی را به سایت خود بیاورید.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 6,430