ساره بیات بازیگری که در سریال عاشقانه و رحمان 1400 با منوچهر هادی همکاری کرده بود بار دیگر در سریال دل به همکاری با منوچهر هادی پرداخت و بازیگر سریال جدیدش در نمایش خانگی شد.

ساره بیات و حامد بهداد بعد از 16 سال در این سریال با هم همبازی شدند و روز گذشته اولین عکس از بازی این دو بازیگر سرشناس در سریال دل منتشر شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم سمفونی نهم" یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنوراه فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال دل با بازی سعید راد و کارگردانی منوچهر هادی در ایرناک با شما خواهیم بود.

بهرام رادان همبازی پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی ایده اصلی شد و این دو هنرمند کشورمان با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفتند.

عکس هایی متفاوت از بازیگران زن سینما و تلویزیون در اتاق گریم از عکس مهناز افشار تا الهام حمیدی را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران پسر خواهرش و رضا قوچان نژاد و ابراز علاقه ای خاص نسبت به او در روز تولدش به روز کرد.

در ادامه با معرفی بازیگران و عوامل و عکسهای فیلم رحمان 1400 با بازی یکتا ناصر و محمدرضا گلزار به کارگردانی منوچهر هادی و خلاصه داستان این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 5,330