در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم محمد رسول الله به کارگردانی مجید مجیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

به نقل از روابط عمومی این فیلم ، تصویربرداری فیلم عنکبوت که دومین فیلم بلند سینمایی ابراهیم ایرج زاد بعد از تابستان داغ است شب گذشته در تهران به پایان رسید.

در میان بازیگران زن سینمای ایران چهره های زیادی وجود دارند که با وجود نزدیک شدن به چهارمین دهه زندگی شان هنوز هم مجردند و به نظر میرسد تصمیمی برای ازدواج و ورود به دنیای متاهلی ندارند.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 14 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 مهر اشاره میکنیم.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم هزارتو با نام قبلی لابیرنت با نقش متفاوت شهاب حسینی و بازی چهره های سرشناس دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

ساره بیات بازیگری که در سریال عاشقانه و رحمان 1400 با منوچهر هادی همکاری کرده بود بار دیگر در سریال دل به همکاری با منوچهر هادی پرداخت و بازیگر سریال جدیدش در نمایش خانگی شد.

ساره بیات و حامد بهداد بعد از 16 سال در این سریال با هم همبازی شدند و روز گذشته اولین عکس از بازی این دو بازیگر سرشناس در سریال دل منتشر شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم سمفونی نهم" یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنوراه فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 6,120