در این مقاله از ایرناک قصد داریم شما را با نحوه قنداق کردن نوزاد آشنا سازیم که کاری بسیار آسان است و می توانید به سادگی از پس آن بر بیایید.

آموزش تصویری قنداق کردن نوزاد به شیوه صحیح

بطورکلی قنداق کردن نوزاد به دلایلی اعم از گرم کردن نوزاد ، حفاظت آن از سرما و... صورت می گیرد و همچنین برای عدم تحرک زیاد کودک نیز انجام می شود. در این مقاله از ایرناک قصد داریم شما را با نحوه قنداق کردن نوزاد آشنا سازیم که کاری بسیار آسان است و می توانید به سادگی از پس آن بر بیایید.قنداق کردن نوزاد به شیوه صحیح + آموزش تصویری در ایرناک قنداق کردن نوزاد به شیوه صحیح + آموزش تصویری در ایرناک

نحوه قنداق کردن نوزاد

آموزش تصویری مراحل قنداق کردن نوزاد

کار را با یک شکل لوزی شروع کنید.

پتو را در یک سطح صاف بگذارید و همانند شکل آنرا شبیه یک لوزی بر روی زمین قرار دهید و گوشه بالایی را کمی به داخل بکشید. گردن کودک خود را بر روی قسمت دو لایه قرار دهید.

روش قنداق کردن نوزاد

قسمت راست نوزاد را بپوشانید.

دست راست نوزاد را کاملا صاف کنید و پتو را بطوری بکشید که سمت راست نوزاد را کاملا بپوشاند و سپس قسمت اضافی را در پشت نوزاد قرار دهید تا کاملا صاف و یک دست در بیاید(همانند عکس)

قنداق کردن نوزاد

قسمت چپ نوزاد را بپوشانید.

دست سمت چپ نوزاد را کاملا صاف کنید و گوشه ی پایینی را به سمت چپ نوزاد بکشید بطوریکه بتواند شانه او را پوشش دهد و به نحوی پتو را به سمت چپ شانه بکشید که نوزاد فضای ازادی برای تکان پاهایش داشته باشد.

قنداق کردن نوزاد تازه متولد شده

پایان کار

سمت چپ پتو را کاملا بر روی نوزاد بکشید و قسمت اضافی را در قسمت پشت قرار دهید.

قنداق کردن نوزاد تازه متولد شده

در تصویر زیر نیز یک الگوی تصویری دیگر از نحوه قنداق کردن نوزاد را مشاهده می کنید.

الگوی قنداق کردن نوزاد

بهترین روش قنداق کردن نوزاد

بازدید : 120 بار
قنداق کردن نوزاد به شیوه صحیح + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,880