خوردن چه چيزهايي باعث بزرگ شدن سينه ميشود و بزرگ كردن سينه با گياهان دارويي و راههاي افزايش حجم سينه و افزايش سايز پستان با قرص و بزرگ كردن سينه با مالش و بزرگ شدن سينه بعد از ازدواج و روش صحيح ماساژ سينه و براي بزرگ شدن سينه چه بخوريم را در ایرناک بخوانید.

برای بزرگ شدن سینه چه کنیم؟

درخواست بسیاری از کاربران بررسی روش های بزرگ کردن سینه ها بدون نیاز به جراحی بود و همانطور که می دانید بسیاری از محصولات بزرگ کننده ی سایز سینه (مثل کرم ها و قرص ها و …) بیشتر جنبه ی تبلیغاتی دارند و قابل اعتماد نیستند.روشهای بزرگ شدن سینه و پستانها در طب سنتی در ایرناکروشهای بزرگ شدن سینه و پستانها در طب سنتی در ایرناک

به همین دلیل در این مطلب راه های طبیعی و گیاهان دارویی بزرگ کردن سایز سینه ها را مورد بررسی قرار دادیم.

راههای افزایش حجم سینه

راههای افزایش حجم سینه

تاثیر افزایش وزن در بزرگ کردن سینه ها

همانطور که در بررسی روش جراحی پروتز برای بزرگ کردن پستان ذکر شد ، عمده ی بافت پستان متشکل از چربی است و با از دست دادن وزن ، بخش عمده ای از چربی های بافت پستان نیز تحلیل میروند و به اصطلاح آب می شوند.

در صورتی که در تلاش برای بزرگ کردن سینه ها هستید و وزن شما کمتر از محدوده ی طبیعی است حتما جهت افزایش وزن با متخصص تغذیه به منظور رژیم غذایی درست و اصولی مشورت کنید.

سعی کنید مواد غذایی پر کالری مثل روغن زیتون ، مغز گردو ، بادام زمینی و پنیرهای کم چرب را حتما در رژیم غذایی خود جای بدهید. اگر لاغر هستید افزایش وزن برای بزرگ کردن سینه ها کاملا ضروری است. البته باید مراقب باشید که دچار اضافه وزن نشوید.

این مورد به خصوص برای دختران نوجوان در سن رشد (۱۲ تا ۲۰ سال) بسیار مفید است.


برای بزرگ شدن سینه چه بخوریم

برای بزرگ شدن سینه چه بخوریم

روشهای بزرگ شدن سینه و پستانها در طب سنتی

سویا در رژیم غذایی برای بزرگ کردن سینه ها

سویا یک ماده غذایی سرشار از مواد شبه استروژن است که با نام ایزوفلاون (isoflavones) نامیده می شوند.

بر اساس گفته های سازمان ملی سلامت ایالات متحده ، استفاده از سویا در غذا از نظر تئوری باید موجب افزایش رشد و بزرگ شدن پستان ها شود. هرچند این نظریه هنوز تایید نشده است با اینحال از نظر تئوری و علمی میتواند کاملا درست باشد.

از نظر تئوری وجود سویا در غذا میتواند باعث افزایش سطح هورمون زنانه ی استروژن شود که یکی از کارهای این هورمون ایجاد خصوصیت های زنانگی است.

با این حساب خوردن غذاهای سرشار از سویا مانند توفو ، شیر سویا و محصولات گرفته شده از سویا میتواند منجر به رشد پستان ها شود و به روند بزرگ کردن سینه ها کمک کند.

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که مواد غذایی با سویای سنگین مثل برگرها و پنیرها حاوی مقادیر کمتری از استروژن های گیاهی هستند.


خوردن چه چیزهایی باعث بزرگ شدن سینه میشود

خوردن چه چیزهایی باعث بزرگ شدن سینه میشود

گیاهان مفید برای بزرگ کردن سینه ها

بسیاری از گیاهان هستند که به عنوان افزایش دهنده رشد پستان و بزرگ کننده ی سینه ها به صورت طبیعی شناخته شده اند.

سازمان ملی سلامت آمریکا در این زمینه اظهار کرده که گیاه شیرین بیان یکی از پرطرفدارترین گیاهان برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها است چرا که شامل ترکیباتی است که سطح هورمون های مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین را افزایش میدهد.

شبدر چمنی (Red Clover) نیز منبعی از ایزوفلاون هایی است که در سویا هم دیده می شوند.

گیاهی با اسم “شوک مبارک” یا “باداور” (blessed thistle) برای قرن ها به عنوان گیاه بزرگ کننده ی سینه و تحریک شیردهی مورد استفاده قرار گرفته است.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که قبل از استفاده از گیاهان دارویی بزرگ کردن سینه ها حتما با متخصص تغذیه مشورت کنید بخصوص اگر دارویی استفاده می کنید و یا در میان اطرافیان و بستگان نزدیکتان افرادی با سابقه ی سرطان پستان وجود دارند.


بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی

بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی

روغن هایی برای بزرگ کردن سینه ها

روغن های بزرگ کننده و افزایش دهنده ی سایز سینه ها هنگامی که بر روی پوست قرار می گیرند میتوانند باعث رشد بیشتر بافت پستان بشوند.

مطالعاتی که در این زمینه انجام شده و در ژورنال “داروشناسی قوم شناختی” منتشر شده است نشان میدهد که روغن رازیانه و روغن بادیان رومی (انیسون) با ترکیباتی به اسم انتول میتوانند به بزرگ کردن سینه ها و بافت پستان کمک کنند.

گیاهان حاوی انتول به صورت سنتی به شیوه ی دم کرده و جوشانده مورد استفاده قرار می گیرند و حتی در مادران شیرده نیز کاربرد دارند.

Kelly Bonyata ، مشاور مادران شیرده ، چنین نظری دارد که مادران شیرده می توانند با قراردادن این روغن ها بر روی سینه هایشان شیر بیشتری تولید کنند و توصیه می کند یکی و یا هر دو روغن را بصورت روزانه برای بزرگ کردن سینه ها بر روی آن ها قرار بدهید.

روشهای بزرگ شدن سینه و پستانها در طب سنتی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,720