ورزش ها و تمریناتی وجود دارند که شما می توانید برای محکم کردن سینه های خود استفاده نمایید. گزینه های جراحی نیز برای افرادی مفید خواهد بود که به دنبال نتایج بسیار چشمگیر در مدت زمان کوتاه هستند.

بارداری ، اختلالات هورمونی و پیری موجب افتادگی سینه ها می شود. با وجود این که پیری بافت سینه و پوست امری طبیعی است ، ورزش ها و تمریناتی وجود دارند که شما می توانید برای محکم کردن سینه های خود استفاده نمایید. گزینه های جراحی نیز برای افرادی مفید خواهد بود که به دنبال نتایج بسیار چشمگیر در مدت زمان کوتاه هستند.روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

جلوگیری از افتادگی سینه ها

1 - در هنگام ورزش کردن ، از سینه بندهای ورزشی گن مانند استفاده نمایید. سینه ها در هر حرکت ورزشی و یا بالا و پایین پریدن تکان خورده و کشیده می شوند. زنان با سینه های بزرگ باید به دنبال سینه بندهای ورزشی با بندهای ضخیم باشند.

یک سینه بند ورزشی باید از لباس زیر ، تنگ تر بوده و کل قفسه سینه را پوشش دهد.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

2 - به پشت بخوابید. اگر شما تمایل دارید که به پهلو بخوابید ، بعد از مدتی نوک سینه ها افتادگی پیدا کرده و کشیده می شوند. با خوابیدن بر روی باسن ، شما می توانید سینه های خود را برای مدت بیشتری ، خوش فرم نگه دارید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

3 - از نوسانات وزن اجتناب کنید. افزایش و کاهش وزن مداوم که اصطلاحا به رژیم یویو معروف است موجب کشیده شدن و انعطاف ناپذیر پوست می شود. هنگامی که شما اضافه وزن پیدا می کنید ، سینه های شما بیشتر از حالت کاهش وزن دچار افتادگی می شود. زیرا پوست در مناطقی که دارای بافت چربی اضافی هستند ، کشیده می شود.

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

4 - سینه بندهای خود را هنگامی که بندهای آن ها کشیده می شود ، عوض کنید. اگر آخرین قفل موجود بر روی سینه بند نیز نمی تواند نمی تواند سینه ها را محکم نگه دارد ، هنگام عوض کردن سینه بند فرا رسیده است. اندازه سینه ها با هورمون ، نوسانات وزنی و بارداری می تواند تغییر کند. بنابراین ، اگر سینه بند شما بسیار گشاد و یا بسیار تنگ و آزار دهنده است باید عوض شود.

عمر سینه بند خود را با بستن قفل های آن قبل از شست وشو افزایش دهید. اگر شما نمی توانید به صورت دستی آن ها را بشویید ، در ماشین لباس شویی از یک حالت ملایم شست وشو استفاده کرده و آن ها را در کیسه های مخصوص شست وشو قرار دهید تا از کشیده شدن آن ها جلوگیری نماید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

5 - از کرم های ضدپیری برای گردن و مناطق بالای سینه های خود استفاده نمایید. از ترکیباتی استفاده نمایید که مقدار کلاژن پوست را بهبود می بخشند. این ترکیبات موجب می شوند که پوست شما شاداب تر به نظر برسد.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

6 - آب سرد و یا یخ بر روی قفسه سینه خود قرار دهید. آب سرد و یا یخ ، از افتادگی سینه ها جلوگیری می کند.

 • اگر با آب گرم دوش می گیرد ، درانتها با آب سرد سینه های خود را بشویید.
 • حتی می توانید تعدادی یخ بر روی آن ها بمالید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

قوی کردن ماهیچه های قفسه سینه

1 - با شنای سوئدی شروع کنید. سه نوع شنای سوئدی مختلف را برای محکم کردن قفسه سینه و پشت خود امتحان کنید. اگر نمی توانید ، ورزش شنا را به طور کامل اجرا کنید ، از تخته شنا استفاده نمایید.

 • شنا را به صورت منظم انجام دهید. به صورت چهار دست و پا قرار بگیرید و یاهای خود را به حالت صاف (بدون خم شدگی) نگه دارید. سپس وزن خود را به روی دست ها و پاهای خود بیندازید. بازوهای خود را به طور مستقیم زیر کتف های خود قرار دهید در حالی که انگشت های دست خود را به صورت صاف بر روی زمین قرار داده اید. ۵ بار شنا را به آرامی هر چه تمام تر انجام دهید. سپس ۱۰ بار شنای سریع انجام دهید.
 • روش شنای نظامی را امتحان کنید. دستان خود را کمی از بیشتر از عرض شانه ها باز کنید. سپس بازوهای خود را به نحوی بچرخانید که انگشتان زاویه ۴۵ درجه با راستای بدن پیدا کنند. ۵ بار شنای آرام و ۱۰ بار شنای سریع انجام دهید.
 • شنای tricep را انجام دهید. بازوها را به اندازه عرض شانه باز کنید. با پایین بردن بدن ، مطمئن شوید ، که آرنج ها به طور مستقیم پایین می روند. ۵ بار آرام و ۵ بار سریع این کار را انجام دهید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

2 - قفسه سینه را پرواز دهید. بر روی زمین دراز بکشید. یک دمبل با وزن ۱٫۴ تا ۳٫۲ کیلوگرم در هر کدام از دست های خود بگیرید.

 • آرنج های خود را به طور مستقیم خم کنید. بازوهای خود را بالا ببرید تا جازیی که وزنه ها درست در بالای قفسه سینه به هم برسند.
 • آن ها را به آرامی پایین بیاورید تا جایی که عمود بر تنه شوند. در این حالت ، بازوها اندکی از سطح زمین بالاتر هستند. این حرکت را دو یا سه بار و هر بار ۱۰ مرتبه تکرار کنید.
 • اگر این حرکت آسان است ، می توانید از وزنه های اندکی سنگین تر استفاده کنید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

3 - تمرین های رفت و برگشتی (سوییپ) C شکل را استفاده کنید. به جای پایین بردن بازوها به کنار بدن ، آن ها را از بالای سر خود به سمت زمین حرکت دهید. دمبل ها در هنگام بالا و پایین بردن باید چند اینچ از هم فاصله داشته باشند تا اطمینان حاصل کنید که بازوهای شما به یک اندازه قوی شده و ناموزون نخواهند شد.

 • اجازه ندهید که هنگام بالا بردن دمبل ها ، قفسه سینه به سمت بالا حرکت کند. از ماهیچه های شکمی برای نگه داشتن قفسه سینه استفاده نمایید.
 • این تمرین را سه بار و هر بار ۱۰ مرتبه در یک روز انجام دهید.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

4 - از بندهای TRX استفاده نمایید. به جای استفاده از دمبل برای انجام حرکت شنا ، از بندهای کششی آویزان در باشگاه خود استفاده کنید. پاهای خود را به جلو حرکت داده و پشت خود را در یک حالت شیب دار نگه دارید.

 • قسمت بالایی بازوهایی خود را نزدیک قفسه سینه قرار دهید.
 • بازوهای خود را باز کرده و به سمت بالا حرکت دهید تا قفسه سینه حالت پروازگونه داشته باشد.
 • به سمت جلو خم شده و بازوهای خود را نزدیک قفسه سینه قرار دهید تا بتوانید تمرین tricep را انجام دید. مچ های خود را نزدیک زیر بغل خود نگه دارید و آن را به سمت پایین حرکت دهید تا جایی که بازوها به صورت مستقیم و عمودی قرار گیرند.
 • پاهای خود را به جلوترین نقطه ممکن ببرید تا خود برای پرس کتف های خود آماده کنید. بدن خود را بالا بکشید تا جایی که بازوهای شما زاویه ۹۰ درجه بگیرند. سپس بدن خود را پایین بیاورید.
 • تمام حرکات فوق را ۲ تا ۳ بار و هر بار ۱۰ مرتبه انجام دهید.

 

گزینه جراحی یا پزشکی برای افتادگی سینه

1 - از پوست سینه شما دچار چروک و یا افتادگی شده به یک متخصص پوست مراجعه کند. شاید متخصص پوست بتواند راه حلی شیمیایی (دارو) و یا لیزری برای از بین رفتن بافت های فرسوده و ساخته شدن پوست جدید و جوان شدن آن ارائه دهد.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک

 

2 - از عمل های بالا کشیدن سینه استفاده کنید. جراحی پلاستیک سینه ، پوست ، رباتها و بافت سینه را بالا کشیده تا سینه ها محکم تر شوند.

عمل جراحی پلاستیک سینه ، اندازه آن را تغییر نمی دهد.

 

از دکتر خود در مورد نانوچربی ها سوال کنید. در طی فرایند جراحی ، پزشک شما ، چربی ها را از سایر نقاط بدن شما جدا کرده و به محل سینه تزریق می کند تا سینه برتر و محکم تر شود.

 

روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر در ایرناک


چگونگی

بازدید : 7,908 بار
روشهای کاربردی برای جلوگیری از افتادگی سینه + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,200