رژیم اصلی آنها از سه فاکتور اصلی ساخته شده است که شامل اسموتی مخصوص برای صبحانه ای - چای مخصوص که پاک کننده سموم است و سوپ مغذی که دستور تهیه چای و سوپ مخصوص لاغری آنها را در انتهای مطلب خواهید خواند.

برنامه غذایی بازیگران هالیوودی و رژیم لاغری آن ها

رژیم لاغری بازیگران هالیوودی باید خیلی کارآمد و تخصصی باشد که در مدت کوتاهی می تواند آنها را برای شرکت در مراسم خاص و یا فرش قرمز آماده سازد.در این بخش از تناسب اندام ایرناک قصد داریم با اصلی ترین بخش های رژیم لاغری بازیگران و خوانندگان زن هالیوودی شما را آشنا کنیم.برنامه غذایی بازیگران هالیوودی و رژیم لاغری آن ها در ایرناکبرنامه غذایی بازیگران هالیوودی و رژیم لاغری آن ها در ایرناک

رژیم اصلی آنها از سه فاکتور اصلی ساخته شده است که شامل اسموتی مخصوص برای صبحانه ای - چای مخصوص که پاک کننده سموم است و سوپ مغذی که دستور تهیه چای و سوپ مخصوص لاغری آنها را در انتهای مطلب خواهید خواند.

قبل از صبحانه و حدود 30 دقیقه بعد از بیدار شدن یک فنجان چای مخصوص بنوشید.

رژیم غذایی لاغری بازیگران هالیوودی

برای صبحانه :

یک لقمه ی کوچک و در واقع یک صبحانه ساده اما مفید بخورید و ما بین صبحانه و نهار مقداری کرفس - خیار و یک لیوان پر آب مصرف کنید.

برای نهار :

یک کاسه سوپ سبزیجات - یک فنجان چای مخصوص و یک وعده ی سبک که شامل سبزیجات و واحد کمی پروتئین باشد.

ما بین نهار و شام :

فقط آب آنهم نه به مقدار زیاد تنها یک یا دو لیوان.

برای شام :

یک کاسه سوپ سبزیجات - یک فنجان چای مخصوص و یک وعده سبک غذایی که شامل یک واحد پروتئین و یک واحد سبزیجات باشد.

رژیم لاغری   رژیم لاغری سریع و کارآمد

طرز تهیه اسموتی صبحانه :

سعی کنید تا حد امکان این اسموتی را به طور تازه تهیه و میل کنید.

مواد لازم :

طرز تهیه چای مخصوص :

طرز تهیه :

لیموها و مواد اولیه دیگر را داخل آب ریخته و اجازه دهید بجوشند. بعد از به جوش آمدن چای 2 الی 5 دقیقه ان را در حالت جوش نگاه دارید و بعد به حرارت را خاموش کرده و به مدت یک ساعت اجازه دهید مواد داخل قوری بماند تا به خوبی خواص آنها با یکدیگر ترکیب شوند و بعد از آن استفاده کنید.

رژیم لاغری سریع و سالم بازیگران هالیوودی

طرز تهیه سوپ :

  • ساقه کرفس خرد شده 9 عدد
  • لوبیا سبز خرد شده 900 گرم
  • سیر 6 بوته
  • قارچ 350 گرم
  • جعفری خرد شده 750گرم
  • پیاز خرد شده 2 عدد متوسط
  • نمک به مقدار لازم

طرز تهیه :

ابتدا کرفس خرد شده و لوبیا سبز را به همراه سیر خرد شده در آب به مدت 5 دقیقه بپزید. بعد از آن جعفری خرد شده را به همراه پیاز و قارچ های خرد شده با مواد سوپ اضافه کنید و اجازه دهید 10 دقیقه دیگر مواد سوپ بر روی حرارت بپزند و بعد سرو کنید.

هشدار :

این رژیم لاغری برای کودکان - نوجوانان - زنان باردار - زنان شیرده - مبتلایان به دیابت و افرادی که از دارها و یا دوره درمان های خاص استفاده می کنند توصیه نمی شود.

برنامه غذایی بازیگران هالیوودی و رژیم لاغری آن ها
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,890