براساس آنچه در این بخش از ایرناک می خوانید کاهش وزن در شب اتفاق نمیافتد ، اما عادات ساده ای وجود دارد که میتواند در چربی سوزی های شکم به شما کمک کند ، آنچه کارشناسان به تازگی بیان کرده اند.

زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری سریع

آیا میخواهید که به سرعت وزن کم کنید و تناسب اندام را حفظ کنید؟ کلیدش خوردن غذا در این زمان از روز است ؟ به گزارش دیلی استار و براساس آنچه در این بخش از ایرناک می خوانید کاهش وزن در شب اتفاق نمیافتد ، اما عادات ساده ای وجود دارد که میتواند در چربی سوزی های شکم به شما کمک کند ، آنچه کارشناسان به تازگی بیان کرده اند.زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری سریع در ایرناک زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری سریع در ایرناک

وزن کم کردن سریع

ساعت مناسب مصرف غذا در طول روز

زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری ؛ کدام وعده را می توانید بیشتر بخورید؟

با اینکه رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم هنوز هم مهم ترین کلیدهای کاهش وزن هستند ، یک تحقیق جدید نشان داده است که تا چه حد زمان خوردن غذا نیز میتواند حائز اهمیت باشد ؛ اغلب مردم تمایل دارند که بزرگترین وعده ی غذایی خود را شب میل کنند ، اما بر اساس تحقیقی که در آمریکا منتشر شد ، مصرف نیمی از کالری روزانه در اواسط روز میتواند شما را در کاهش وزن یاری کند؛ این به معنی این است که وعده ی ناهار باید پر کالری تر و بزرگتر از شام باشد.

زمان غذا خوردن برای لاغری و کاهش وزن

زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری

شرکت کننده هایی که 50 درصد از کالری را هنگام ناهار و تنها 20 درصد آن را در شام میل کردند در طی 12 هفته وزن قابل توجهی را نیز کم کردند.

صبحانه باید قبل از ساعت 9 خورده شود ، داده ها نشان میدهند بهتر است در زمان مشخصی وعده های غذایی رابخورید. طبق مطالعه ای بهتر است ناهار را قبل از 3 ظهر و شام را پیش از 7 شب میل کنید. مطالعات نشان داده اند که کسانی که ناهار و شام را زودتر میل میکنند ، وزن بیشتری را از دست میدهند.

بازدید : 120 بار
زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری سریع
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,610