زنی که نزدیک به نیم تن وزن داشت به شیوه ای عجیب از خانه اش به بیمارستان انتقال یافت.

زنی به نام ایزابیلا 32 ساله اهل روساریو با 490 کیلوگرم وزن هنگامی که بر اثر مشکلات و بیماری های جسمی شدید مجبور شد به بیمارستان برود با مشکلی جدی مواجه شد.وقتی زن نیم تُنی را از خانه به بیمارستان منتقل میکنند! + تصاویر در ایرناکوقتی زن نیم تُنی را از خانه به بیمارستان منتقل میکنند! + تصاویر در ایرناک

وزن ایزابلا آنقدر بالا بود که نمی توانست از چهارچوب در عبور کند بنابراین ماموران اورژانس مجبور شدند برای بردن او به بیمارستان دیوار خانه را تخریب کنند.

بنا بر اطلاعات مندرج در روزنانه کلارین ، پس از تخریب دیوار این زن جوان را با تختش پشت یک خودروی باربری گذاشتند تا او را به بیمارستان برسانند.

ایزابلا که سالها در خانه اش زندگی خود را در اندوه و نا امیدی گذرانده است به روزنامه کلارین گفت : من همیشه چاق بوده ام و مدرسه را به خاطر آزار و اذیت های دیگران ترک کردم و تا مدتی در خانه به تحصیل ادامه دادم اما دیگر با وضعی که می بینید ، درس خواندن غیر ممکن است.

شیوه عجیب انتقال زن نیم تُنی از خانه به بیمارستان+تصاویر

این زن در ادامه صحبتهایش عنوان کرد : من هشت سال پیش 130 کیلو بودم و زمانی که پدرم فوت کرد ، دچار افسردگی شدید شدم. آخرین چیزی که ایزابلا قبل ترک خانه اش به سمت بیمارستان در گوش مامور اورژانس گفت این بود که"می خواهم زنده بمانم و زندگی کنم".

گفتنی است؛ روساریو در 300 کیلومتری شمال غربی بوینس آیرس پایتخت آرژانتین قرار دارد.

شیوه عجیب انتقال زن نیم تُنی از خانه به بیمارستان+تصاویر

شیوه عجیب انتقال زن نیم تُنی از خانه به بیمارستان+تصاویر

yjc

وقتی زن نیم تُنی را از خانه به بیمارستان منتقل میکنند! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,310