لاغری تضمینی یک روش برای کم کردن وزن است که در آن بهترین مواد غذایی برای سوزاندن چربی ها ارائه می شود . در این بخش بهترین مواد غذایی که برای رسیدن به تناسب اندام نیاز است را برایتان آورده ایم.

روش اصولی لاغری در دوهفته به میزان 10 کیو

اگر مراسمی دارید که می خواهید در آن بدرخشید و وقت کمی برای شرکت در این مراسم دارید یا به طور کلی فرصت کمی برای کم کردن وزن خود دارید ، برنامه غذایی لاغری تضمینی را به کار ببرید تا در 2 هفته 10 کیلو وزن کم کنید.لاغری تضمینی 10 کیلو در 2 هفته + روش در ایرناک لاغری تضمینی 10 کیلو در 2 هفته + روش در ایرناک

لاغری تضمینی 10 کیلویی با یکی از بهترین رژیم های لاغری و کاهش وزن سریع

لاغری تضمینی یک روش برای کم کردن وزن است که در آن بهترین مواد غذایی برای سوزاندن چربی ها ارائه می شود . در این بخش از تناسب اندام ایرناک بهترین مواد غذایی که برای رسیدن به تناسب اندام نیاز است را برایتان آورده ایم، با ما همراه شوید.

لاغری 10 کیلو در دو هفته

راه لاغری تضمینی و لاغری در دوهفته

با انتخاب بهترین مواد غذایی از جمله پروتئین بدون چربی، چربی های سالم و غلات سبوس دارو غذاهای کم نمک بدون استفاده از آب میوه خاص یا گرسنگی آب اضافی بدن و نفخ شکمتان را از بین ببرید و چربی بدن را کاهش دهید .

برای رسیدن به کاهش وزن و لاغری به غیر از ورزش هایی که موجب افزایش ضربان قلب می شود پروتئین های بدون چربی نیز بسیار موثرند زیرا این نوع غذاها موجب افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاندن کالری بیشتر می شوند.

لاغری 10 کیلو در 2 هفته

لاغری تضمینی و کاهش وزن ده کیلویی در دوهفته

لاغری تضمینی 10 کیلویی و مواد غذایی سالمی که در طول این دو هفته می توانید بخورید :

رژیم لاغری 10 کیلو در 2 هفته

لاغری تضمینی با مواد و غذاهای کم کالری

صبحانه برای لاغری تضمینی

در این رژیم غذایی برای صبحانه می توانید از املتی تهیه شده با سفیده تخم مرغ آب پز، اسفناج خرد شده و گوجه فرنگی ، یک فنجان غلات کامل را با شیر بادام یا یک فنجان میلک شیک میوه ها که تهیه شده از ترکیب ماست و انواع توت ها و میزان کمی عسل است را مصرف کنید.

لاغری تضمینی با ناهار کم کالری اما پرانرژی

شما در این رژیم غذایی می توانید در وعده ناهار سینه مرغ کبابی با خیار و گوجه فرنگی خرد شده یا دو عدد تخم مرغ آب پز با کرفس و هویچ میل کنید زیرا این مواد غذایی کم کالری و با انرژی بال هستند.

رژیم غذایی لاغری در دو هفته

نهار لازم برای لاغری تضمینی در دو هفته

شام متعادل برای لاغری تضمینی

برای لاغر شدن شام را حذف نکنید و یک شام متعادل مانند 150 تا 180 گرم از قلوه گاه کبابی با سالاد خرد شده یا 180گرم مرغ کبابی با 1 فنجان اسفناج بخار پز یا 150 گرم ماهی میل کنید.

لاغری تضمینی با خوردن دوبار میان وعده در هر روز

در رژیم های غذایی خوردن میان وعده بسیار مهم می باشد زیرا میان وعده ها سبب می شوند شما در وعده های اصلی کالری کمتری مصرف کنید . در این رژیم غذایی میان وعده انتخابی شما می تواند شامل یک فنجان از انواع توت ها یا 150 گرم ژله بدون قند یا 20 عدد بادام یا 1 فنجان آووکادو قطعه قطعه شده با لیمو و کمی نمک باشد .

خیلی زود لاغر شوید

میان وعده ها در رژیم لاغری تضمینی 10 کیلویی

لاغری تضمینی و ورزش روزانه با تپش قلب بالا در زمان های کوتاه

1 . بدن خود را با ورزش گرم کنید

برای شروع ورزش ابتدا خود را با حرکت در جا زدن گرم کنید و بعد شانه های خود را ابتدا در جهت عقربه های ساعت و بعد در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید . این ورزش ها وقت کم می گیرند .

لاغری تضمینی با ورزش

لاغری تضمینی با رژیم صحیح و ورزش

2 . پرش طناب

یکی دیگر از ورزش هایی که موجب لاغری می شود طناب زدن است . این ورزش مدت زمان کمی را به خود اختصاص می دهد .

شما می توانید به مدت پنج تا ده دقیقه در طول روز طناب بزنید .

3 . دویدن

به طور عادی بدوید و یا اینکه 20 دقیقه بر روی تردمیل بدوید یا به طور عادی بدوید تا ضربان قلب شما به بالای 150برسد.

لاغر کردن با رژیم و ورزش

لاغری تضمینی با رژیم و ورزش

4 . خنک کردن بدن پس از ورزش

بعد از ورزش حرکات کششی انجام دهید تا عضلاتتان به حالت اولیه باز گردند . حرکات کششی از تجمع اسیدلاکتیک که سبب گرفتگی عضلات می شود، جلوگیری می کند.

بازدید : 1,473 بار
لاغری تضمینی 10 کیلو در 2 هفته + روش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,150