یکی از مهم ترین فواید ماساژ کاهش وزن است که در سرتاسر دنیا از این مسئله استقبال می شود ، در این بخش از تناسب اندام ایرناک قصد داریم چند ماساژ مخصوص دفع سموم و کاهش چربی های بدن را برایتان بگوییم.

کاهش وزن و چربی با 6 ماساژ مخصوص لاغری

همه ما می دانیم که ماساژ در تسکین دردها و درمان استرس شگفت انگیز عمل می کنند اما تمام فواید ماساژ این نیست ماساژ لنف ها موجب چرخش خون و آزاد شدن سموم از بدن می شود؛ یکی از مهم ترین فواید ماساژ کاهش وزن است که در سرتاسر دنیا از این مسئله استقبال می شود ، در این بخش از تناسب اندام ایرناک قصد داریم چند ماساژ مخصوص دفع سموم و کاهش چربی های بدن را برایتان بگوییم.کاهش وزن و چربی با 6 ماساژ مخصوص لاغری در ایرناک کاهش وزن و چربی با 6 ماساژ مخصوص لاغری در ایرناک

ماساژ کاهش وزن و دفع سموم و چربی انباشته شده در بدن

نکات زیر را برای دفع سموم و بازگشت سلامتی و چربی سوزی انجام دهید :

ماساژ کاهش وزن بدن

ماساژ کاهش وزن با ماساژ کفل یا همان نشیمنگاه

ماساژ کفل محرک کاهش چربی در این ناحیه است ، برای این منظور با نوک انگشتان به آرامی کفلها را از بالای پا به صورت دورانی و به سمت باسن یعنی از پایین به بالا ماساژ دهید تا موجب چرخش خون و آزاد شدن سموم شود و در نتیجه چربی های این بخش از بدن به راحتی کاهش یابند.

ماساژ پاها برای کاهش وزن و رفع چربی

ماساژ بخش داخلی ران ها به چرخش خون و کاهش چربی در این ناحیه کمک می کند ، با انگشت شست فشار به ناحیه کشاله ران بیاورید و ماساژ دهید ؛ به خاطر داشته باشید که این ماساژ باید از بیرون به داخل روی رانها انجام می شود.

این حرکات علاوه بر چربی سوزی و چرخش خون به بدن کمک می کند که با سلولیت مبارزه کند.

ماساژ زانوها مخصوص کاهش چربی و وزن اضافه

ماساژ کاهش وزن در خانه

ماساژ زانو برای کاهش وزن

ماساژ زانو ها به کاهش شلی پوست کمک می کند.

روی صندلی بنشینید و از کاسه زانو شروع کنید همانن تصویر به طرف بیرون ماساژ دهید و ضربه های کوچک به کاسه زانو بزنید.

کاهش چربی و وزن اضافه بدن با ماساژ ساق پا

ماساژ ساق پا به سفتی پوست و کاهش سلولیت کمک می کند دراز بکشید و2 بالشت زیر پا قرار دهید یکی از پاها را به سمت سینه بکشید و بعد ساق پا را بادو دست ماساژ دهید و ضربه فشارهای کوچک به پا بیاورد.

ماساژ قوزک پا به منظور کاهش وزن

ماساژ پا برای کاهش وزن

ماساژ قوزک پا محرک چرخش خون در کل بدن است و سموم را آزاد می کند.

برای این کار هر دو دست را در دورقوزک پا حلقه کنید و به سمت بیرون ماساژ دهید فراموش نکنید زرد پی ها هم احتیاج به ماساژ دارند.

ماساژ شکم به منظور کاهش وزن

پیشنهاد می کنیم این ماساژ را روزی دو بار قبل از صبحانه و قبل از خواب انجام دهید.

  • روی یک سطح صاف به پشت بخوابید.
  • کف دست ها را به هم بسائید تا کاملا گرم شود.
  • یکی از دست ها را روی ناف قرار دهید.
  • شروع کنید به مالیدن اطراف ناف را با فشار ملایم به حالت دایره های کوچک در جهت عقربه های ساعت. سپس به تدریج دایره ها را بزرگ تر کنید. هر دایره باید ۱ تا ۲ ثانیه زمان ببرد.
  • به گرمایی که روی شکم ایجاد می شود تمرکز کنید.
  • ۲ دقیقه این کار را ادامه دهید. (حدود ۴۰ تا ۴۵ دایره) گرم نگه داشتن شکم در حال تمرین نکته بسیار مهمی است که باید رعایت شود.
بازدید : 791 بار
کاهش وزن و چربی با 6 ماساژ مخصوص لاغری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,560