طرز تهیه چربی سوز ترین نوشیدنی دنیا را در ایرناک ببینید و هر روز یک پارچ از این نوشیدنی را بنوشید تا چربی های شکم شما به سرعت آب شوند.

چربی سوز ترین نوشیدنی دنیا و دستور لاغری با نعناع

امروزه در جهان بیشترعنوانی که خانم ها در مورد ش صحبت می کنند این است که چگونه به سرعت و بدون سختی لاغر شویم و همونطور بمانید .همه ما می دانیم که میلیون ها برنامه غذایی و روش لاغری وجود دارد که تضمین می کنند زود لاغر شوید اما چیزی که ما نمیدانیم این است لاغری می شوید اما بعد از چند روز دوباره به حالت اولیه برمی گردید شما با تغذیه مناسب و سالم فعالیت های فیزیکی روزانه و نوشیدنی های معجز آسا می توانید لاغر شوید.چربی سوز ترین نوشیدنی دنیا + طرز تهیه در ایرناک چربی سوز ترین نوشیدنی دنیا + طرز تهیه در ایرناک

نسخه لاغری با ترکیبات گیاهی همراه نعناع

خیار و نعناع لاغری

ترکیب خیار ، نعناع و زنجبیل برای لاغری

مواد اولیه :

  • 8 لیوان آب
  • 1 قاشق چای خوری ریشه زنجبیل
  • یک خیار خرد شده متوسط
  • 12 برگ نعنای تازه
  • یک قاشق چایخوری نعناع خشک

نحوه ی آماده کردن نوشیدنی لاغری

همه این مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا زمانی که محلول غلیظ و روشنی به دست بیآید زمانی که محلول شما کامل غلیظ شد آن را داخل پارچ بریزید.

تمام شب پارچ پر از نوشیدنی لاغری را داخل یخچال قرار دهید.

معجون لاغری نعناع و لیمو

نحوه آماده کردن نوشیدنی مناسب برای لاغری

روش مصرف معجون لاغری نعناع و خیار

یک لیوان از این نوشیدنی را در طول روز بنوشید بهتر است قبل از صبحانه باشد با مصرف این نوشیدنی متوجه کاهش وزن خواهید شد متخصصان تغذیه بر این باورند که مصرف منظم این نوشیدنی و فعالیت فیزیکی موجب لاغری شکم میشود.

افرادی که این نوشیدنی را مصرف کرده اند اظهار میکنند نتیجه به دست آمده باورنکردنی است.

این نوشیدنی را 4 روز مصرف کنید و یک هفته استراحت کنید. اگر میخواهید کاهش وزن بهتری داشته باشید این نوشیدنی را با ورزش فعالیت های فیزیکی همراه کنید زیرا ورزش موجب استحکام ماهیچه ها در پوست می شود.

بازدید : 5,972 بار
چربی سوز ترین نوشیدنی دنیا + طرز تهیه
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,380