دوختن تشک لبه دار برای نوزاد آنقدرها هم که به نظر میاد سخت نیست با یک آموزش ساده میتوانید خودتان برای نوزادتان تشک لبه دار بدوزید و سیسمونی او را تکمیل کنید. این تشک لبه دار جایگزین خوبی برای کریر نوزاد است و بسیار زیبا است.

آموزش دوخت تشک لبه دار ، گارد دار و دیواره دار نوزاد دخترانه و پسرانه

دوختن تشک لبه دار برای نوزاد آنقدرها هم که به نظر میاد سخت نیست با یک آموزش ساده میتوانید خودتان برای نوزادتان تشک لبه دار بدوزید و سیسمونی او را تکمیل کنید. این تشک لبه دار جایگزین خوبی برای کریر نوزاد است و بسیار زیبا است.آموزش دوخت کریر یا تشک گارد دار نوزاد با الگو + عکس در ایرناک آموزش دوخت کریر یا تشک گارد دار نوزاد با الگو + عکس در ایرناک

آموزش دوخت کریر با الگو

وسایل مورد نیاز:

  • پارچه طرح دار
  • پارچه آستر
  • نوار اریب
  • لایه پشم شیشه

آموزش دوخت تشک لبه دار

آموزش دوخت تشک گارد دار

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که مانند تصویر زیر یک الگو تهیه کنید ترسیم کردن این الگو بسیار راحت است, اندازه های مورد نیاز به صورت دقیق نوشته شده اند و شما هم نباید اندازه ها را تغییر بدهید.

حالا باید الگو را روی پارچه اصلی و آستر قرار بدهید و کاملا با حوصله و دقیق برش بزنید. حواستان باشد که یک سانتی متر برای دوخت جا بگذارید.

دوخت تشک لبه دار

الگو تشک لبه دار نوزاد

تمام قسمت های رویه و آستر را بدوزید فقط دو قسمت پایین کار را مانند تصویر زیر باز بگذارید, نوار اریب را روی درز دوخت ها قرار دهید و بدوزید.حالا باید با پشم شیشه تشک را پر کنید.

آموزش دوخت تشک لبه دار

مراحل دوخت تشک دیواره دار نوزاد

بعد از اینکه تشک را با پشم شیشه پر کردید قسمت های باز را با چرخ بدوزید و قیطان را بکشید تا تشک جمع شود و شکل دیواره پیدا کند.

کریر نوزاد

روش دوخت تشک لبه دارو کریر نوزاد

برای تزیین تشک لبه دار نوزاد با سلیقه خودتان میتوانید تورهای تزیینی, پاپیون و تکه دوزی به آن اضافه کنید تا زیباتر شود.

تزیین تشک

تشک لبه دار نوزاد دخترانه و پسرانه

بازدید : 4,102 بار
آموزش دوخت کریر یا تشک گارد دار نوزاد با الگو + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,100