شما می توانید از دهانشویه ها برای پاکسازی و میکرو زدایی ماشین لباس شویی ، توالت ها ، تمیز کردن سینک ها و حتی می توانند برای گل های قطع شده مناسب باشند ، در ادامه این بخش از خانه داری ایرناک به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

کاربردهای دهان شویه در خانه داری و تمیزکاری

در حالی که از دهانشویه ها برای پاکسازی و از بین بردن میکروب های داخل دهان استفاده می شود ، به طرز شگفت اوری برای کاربردهای دیگری بسیار مناسب و مطلوب است و می توانید از آن استفاه نماید.کاربردهای دهانشویه در خانه داری و تمیزکاری در ایرناککاربردهای دهانشویه در خانه داری و تمیزکاری در ایرناک

از آنجا که دهان شویه ها خواص آنتی باکتریال دارند ، می توانند در پاکسازی و میکروب زدایی برخی از قسمت های مختلف خانه هایمان موثر باشند . شما می توانید از دهانشویه ها برای پاکسازی و میکرو زدایی ماشین لباس شویی ، توالت ها ، تمیز کردن سینک ها و حتی می توانند برای گل های قطع شده مناسب باشند ، در ادامه این بخش از خانه داری ایرناک به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

کاربرد دهانشویه برای تمیز کردن ماشین لباس شویی

برای تمیز کردن ماشین لباسشویی ، می توانید یک فنجان دهان شویه را داخل ماشین لباسشویی بریزید و سپس ماشین لباسشویی را روشن کنید و اجازه دهید چند دور بچرخد. آنتی سپتیک ( antiseptic ) که یک ضد عفونی کننده قوی می باشد ، می تواند باعث تمیزی و میکروب زدایی ماشین لباسشویی شود.

کاربرد دهانشویه در خانه داری

ترفندهای جالب خانه داری و کاربردهای دهانشویه در تمیزکاری

کاربرد دهانشویه در میکروب زدایی توالت

برای میکروب زدایی سرویس بهداشت می توانید یک فنجان دهانشویه را داخل توالت بریزید و سپس به مدت 30 دقیقه اجازه دهید تا در توالت باقی بماند. سپس از برس استفاده نمایید و کاملا آنرا تمیز کنید. اینک توالت شما کاملا تمیز می باشد و از عاری از هرگونه میکروب می باشد.

دهانشویه برای تمیز کردن توالت

پاکسازی سینک از موارد پرکاربرد دهانشویه در خانه داری

برای پاکسازی سینکهای پر از جرم می توانید از یک فنجان دهان شویه استفاده نمایید و کاری که شما باید بکنید عبارت است از : یک فنجان دهان شویه را در داخل سینک بریزید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه بماند. بعد از 30 دقیقه با آب گرم شستشو دهید و اینک سینک شما کاملا تمیز است.

دهانشویه برای تمیز کردن سینک

کاربرد دهانشویه در نگه داری طولانی مدت گل ها

تمام کاربرد های بی نظیر دهانشویه

آنتی سنتیک در دهانشویه به شما در نگه داشتن طولانی مدت گل ها در خانه تان کمک می کنند. برای اینکار ابتدا مقداری از پایین شاخه را قطع کنید. سپس یک قاشق غذاخوری دهان شویه را داخل گلدان بریزید.

کاربردهای دهانشویه در خانه داری و تمیزکاری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,890