در ادامه مطالب مهمی درباره داروی خانگی ضد کپک دیوار و اسپری ضد کپک دیوار و برای جلوگیری از کپک دیوار و از بین بردن کپک کابینت ام دی اف و از بین بردن کپک روی دیوار گچیو از بین بردن کپک زیر کاغذ دیواری و علت کپک زدن کمد دیواری را گرداوری کرده ایم.

اسپری خانگی رفع کپک سقف و دیوار خانه و دستورالعمل تهیه آن

بروز کپک در گوشه کنار خانه شما نشانه ای نگران کننده است از وجود باکتری ها ، باکتری هایی که به دلیل رطوبت و فاکتور های مشابه اصول کنار پنجره ها کنج سقف ظاهر می شود.اسپری خانگی ضد کپک سقف و دیوار خانه + دستورالعمل در ایرناکاسپری خانگی ضد کپک سقف و دیوار خانه + دستورالعمل در ایرناک

تا زمانی که این لکه ها و نقاط مزاحم در خانه تان وجود دارند سلامتی شما و اعضای دیگر خانواده تهدید می شود پس بهتر است برای رفع آنها از روش های موثر و بی خطر استفاده کنیم یکی از راه حل های ساده و طبیعی را در این گزارش از ایرناک برای تان خواهیم گفت.

رفع کپک دیوار خانه و سقف

کپک دیوار خانه و سقف را چطور از بین ببریم

رفع کپک با استفاده از روغن درخت چای :

در گذشته از این روغن گیاهی پر خاصیت برای درمان بریدگی و ظرفها استفاده می شده است و امروزه بعد از مطالعات گسترده برای شناخت خواص روغن درخت چای کاربرد های جالب بسیاری از آن ثابت شده است که یکی از این خواص رفع کپک است.

این روغن فوق العاده گیاهی قدرت بالایی در مبارزه با کپک و انواع قارچ ها دارند و بدون نگرانی از عوارض می توان از آن استفاده کرد

آنچه نیاز دارید بسیار ساده است

  • دو قاشق چای خوری روغن درخت چای
  • دو فنجان آب
  • یک بطری اسپری

روغن درخت چای برای کپک دیوار خانه

روغن درخت چای برای رفع کپک دیوار

برای رفع کپک ها ترکیب آب و روغن درخت چای را که داخل بطری اسپری خوب مخلوط شده اند به محل مورد نظر اسپری کنید.

نیازی نیست بلافاصله بعد از اسپری کردن اسپری به محل مورد نظر آن را با دستمال خشک کنید و اجازه دهید تا لحظاتی روغن درخت چای روی کپک ها باقی مانده و اثر کند.

اگر بطری اسپری در دسترس ندارید می توانید مایع پاک کننده کپک را با استفاده از یک دستمال روی کپک ها بکشید و اجازه دهید تا با تماس محلول پاک کننده محل مورد نظر به خوبی از میکروب های موجود پاک شوند.

اسپری خانگی ضد کپک سقف و دیوار خانه + دستورالعمل
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,900